پاکدون

در شرایطی که در شهر بیش از ۲۰۰۰ شرکت نظافتی و چند ده اپلیکیشن خدمات نظافت در حال فعالیت هستند، ما باید به چه کسی اعتماد کنیم؟ دغدغه ما این است که این فردی که به عنوان نظافتچی برای نظافت می خواهد وارد منزل ما شود چه کسی است؟ آیا مطمئن است؟ آیا کارش را بلد است؟ با توجه به اینکه ما خودمان نمی توانیم تک تک افراد را قبل ورود برای نظافت منزل بررسی کنیم یکی از راه های معمول این است که به برندها و نظر بقیه درباره آن برند اعتماد کنیم. این کاری است که ما معمولا برای اکثر خریدهامان انجام می دهیم.

ضمانت بعد از کار به صورت جدی حتی بعد از خروج نظافتچی

دریافت آزمایش عدم اعتیاد و سوپیشینه از نظافتچی ها

استفاده از نظافتچی های مجرب و حرفه ای

تمامی نظافتچی های این شرکت تحت پوشش بیمه حوادث هستند

ارسال معرفی نامه معتبر همراه نظافتچی برای ورود به منزل

استفاده از شش نوع مواد شوینده رایگان

شرکت خدمات نظافتی

چرا باید شرکت خدمات نظافتی پاکدون را انتخاب کنیم ؟

phonelink

نیروی کار

پاکدون در طول زمان فعالیت های خود تا به امروز تمامأ بر اصل مشتری مداری پایبند بوده و همیشه زمان دریافت نیروی کار بسیار حساس و جدی همکاری خود را با پرسنل آغاز نموده و به محض اینکه نیرو شرایط همکاری مورد تایید موسسه را نداشته از لیست خارج نموده .

favorite_outline

ضمانت بعد از کار

ضمانت بعداز کار به صورت جدی و بدون کوچکترین کم و کاستی اجرا میشود و زمانی که مشترک نسبت به عملکرد شخص اعزامی اعتراض داشته شخص جایگزین به محل اعزام شده و بعداز تایید کمکاری نفر قبلی نظافت مجددی را انجام میدهند و هیچ مبلغی از مشتری دریافت نمیشود.

landscape

اعتبار پاکدون

کارکنان این مجموعه معتبر ترین معرفی نامه ممکن را به مشترکین زمان ورود به منزل تقدیم میکنند که به صورت تمام چاپ و دارای عکس نظافتچی اعزامی و بدون دست نویس میباشد و این موضوع باعث اطمینان خاطر تمام مشتریان عزیز شده است .

phonelink

مواد شوینده

کارپردازان پاکدون از مواد شوینده مرغوب برای مشتریان خود به صورت کاملا رایگان استفاده میکند که شامل : وایتکس ، پودر لباس شویی ، جرمگیر و شیشه شور میشود

favorite_outline

پیشنهاد مناسب‌ترین متخصص

سیستم هوشمند پاکدون با بررسی عملکرد گذشته و امتیازات کسب شده توسط نیروهای متخصص و نوع سرویس درخواستی شما، مناسب‌ترین فرد را برای ارائه خدمات به شما پیشنهاد می‌دهد.

landscape

خدمات نظافت ۲۴ ساعته شبانه روزی

تمام شعب پاکدون شرکت ۲۴ ساعته حتی ایام تعطیل پاسخگوی شما عزیزان می باشند

3600
تعداد کل تماس های برقرار شده
0
خدمات مشاوره ارائه شده
2400
تعداد خدمات نظافتی ارائه شده
2500
تعداد کل خدمات نظافتی ارائه شده