تمیز نمودن منزل برای میهماونی

شرکت خدمات نظافتی
شرکت خدمات نظافتی

هرکسی برای تمیز نمودن منزل ای که در اون زندگی می بنماید راه حل خاص خود را دارد. تمیزنمودن منزل در صورت براساس برنامه ریزی و اصولی باشد کار سختی نیست. فقط میبایست به این نکته توجه بنمایید که در جریاون تمیز کاری و با  “استفاده از اونواع مواد مایع شستشو به سلامت خود آسیبی نرساونید. راه حل های زیر راه هایی برای یک دونه تمیزکاری راحت و سالم  “است.

به نظر من جشن و مهماونی شباهت خیلی زیادی به فیلم و تاتر دارد. حتما می پرسید چرا این را می گویم؟ پس بگذارید تا سکاونس به سکاونس برایتاون توضیح دهم.

مدیریت کارها برای تمیز نمودن منزل

برای تمیز نمودن منزل بهتر  “است از نظمی خاص پیروی بنمایید. برای مرتب نمودن بخش های مختلف منزل برنامه ریزی بنمایید و از بالاترین نقطه در منزل کارتاون را شروع بنمایید و به ترتیب به پایین ترین اون برسید. فراموش نبنمایید میبایست هر قسمتی را به طور کامل مرتب بنمایید و تمیزکاری را نیمه کاره رها نبنمایید. به این ترتیب مطمئن می شوید هیچ فضایی در منزل وجود ندارد که کثیفی ها در اون جا خوش نموده باشند.

کارها را مدیریت بنمایید

بهتر  “است وظایف مربوط به تمیزکاری منزل را ماونند سایر کارهای مهماونی مدیریت بنمایید. نکات و ایده هایبرنامه تمیزکاری هفت روزه ما شما را در اونجام کارها با کم ترین  “استرس راهنمایی می بنماید. پس ابتدا کارها را به دسته هایی تقسیم بنمایید که میشود در طول یک دونه هفته هر روز بخشی از اون را اونجام هید. سپس از لیست زیر کمک بگیرید “

روز اول  “ “استراتژی

روز دوم  “تمیزنمودن ورودی و پنجره ها

روز سوم  “تمیز نمودن خدمات بهداشتی و دوش

روز چهارم  “تمیز نمودن سالن پذیرایی ( فضایی که برای مهماون ها در نظر گرفته اید)

روز پنجم  “روز آشپزمنزل

روز ششم  “گردگیری سالن پذیرایی

روز هفتم  “آماگی برای مهماونی

روز اول  “ “استراتژی

اولین روز از آماده سازی برای مهماونی، ارزیابی وضعیت  “است  “ببینید که چه کارهایی میبایست اونجام شود و یک دونه  “استراژی برای اونجام اون ها به نحوی کارآمد طراحی بنمایید. واونمود بنمایید مهماون هستید و تازه به منزل وارد می شوید. سعی بنمایید این بار با این دید منزل خود را ارزیابی نموده و از این ترفندها  “استفاده بنمایید تا دیدگاه جدیدی در منزلتاون پیدا بنمایید. پس قدم اولشناسایی نقص ه “است  “

در مقابل درب ورودیخود در خارج از منزل بایستید و اون جا را بررسی بنمایید. به گرد و خاک، آشغال ها و هرچیزی که ممکن  “است در مسیر مهماوناون قرار بگیرد دقت بنمایید.

سپس به ورودی رفته وجاکفشی، چوب پوشاکی و هر اون چه که در ورودی منزلتاون وجود دارد و توجه مهماون را به خود جلب می بنماید یادداشت نمایید.

همین کار را تا سالن پذیرایی ادادمه دهید و فهرستی از وسایلی که نمی خواهید در روز مهماونی دید شوند تهیه نمایید.

سپس از اون به آشپزمنزل بروید و مکاون هایی که نیاز به تمیز کاری دارند ماونند بالای یخچال و فریزر را بررسی بنمایید.

همین مراحل را برای خدمات های بهداشتی و دوش نیز کنید.

در مورد اتاق ها و سایر فضاهای خصوصی هم به این نکته توجه بنمایید که می خواهید مهماوناون از اون فضاها  “استفاده کنند یا خیر.

در آخر لیست را بررسی نموده و کارهایی که شبیه به یک دونهدیگر هستند کنار هم قرار دهید

روز دوم  “ورودی و پنجره ها

روز دوم روز شروع به تمییز کاری  “است. در صورت این نکات را دنبال بنمایید هر روز کم تر از یک دونه ساعت وقت شما را خواهد گرفت.

ابتدا شیشه ها تمیز بنمایید. برای این کار میشود از شیشه تمیز کننده های خاونگی  “استفاده بنمایید.

پنجره های در ورودی را فراموش نبنمایید.

حیاط و ورودی منزل را بشویید و وسایل اضافی که در لیست نوشته بودید را از جلوی دید دور بنمایید. ورودی میبایست برای مهماون ها حسدعوت کنندگی داشته باشد.

روز سوم  “شستن خدمات بهداشتی

روز سوم، روز تمیز نمودن خدمات بهداشتی به صورت کامل و عمیق  “است. با این کار در روز مهماونی فقط میبایست یه تمیزکاری رویی و سریع کنید.

حتی میشود با ایده های جالب خدمات بهداشتی خود را برای روز مهماونی تزیین بنمایید.

روز چهارم  “تمیز نمودن سالن پذیرایی

لیستی از اقلام شکننده یا غیر قابل تعویض را مرور بنمایید. قرار دادن اون ها در مکاون های امن می تواوند فکر خوبی باشد.

سالن پذیرایی را از درهم و برهم بودن خارج نموده و هر چیزی را در جای مناسب خود قرار دهید.

وسایل غیر ضروری را در مکاون دیگری قرار دهید و فقط وسایلی را بگذارید که می داونید در طول مهماونی  “استفاده می بنمایید.

برای نظم دادن به کارها، برای هر یک دونه از اعضای خاونواده سبد وسایل و پوشاک ها در نظر بگیرید.

روز پنجم  “روز آشپزمنزل

شما به عالی ترین وضعیت آشپزمنزل خود برای روز مهماونی نیاز دارید.

ابتدا میبایست آشپزمنزل خود را به صورت عمیق تمیز بنمایید، و سپس سعی بنمایید اون را تا روز مهماونی تمیز نگه دارید.

یخچال و فریزر را تمیز نمایید.

تمیز نمودن اجاق گاز و اطراف اون را فراموش نبنمایید.

کف و کابینت ها را نیز تمیز بنمایید.

روز ششم  “گردگیری سالن پذیرایی

یک دونه روز ماونده به مهماونی را صرف گردگیری سالن پذیرایی و فضاهایی که مهماوناون در اون وقت می گذراونند بنمایید.

لیستی که روز اول تهیه نمودید را دنبال بنمایید. سعی بنمایید مهماوناون در اون فضا را تجسم نموده و مطمئن شوید حال و هوایی که شما می خواهید در روز مهماونی به اون ها منتقل می شود.

گرد و غبار سطوح، از جمله قفسه های کتاب، قاب عکس و تابلوها و سایر وسایل تزئینی را تمیز بنمایید.

ورودی را جارو بنمایید.

سینک آشپزمنزلرا بشویید.

روز هفتم  “آمادگی برای مهماونی

کارهای کوچکی هستند که حتما میبایست تا پیش از مهماونی تمام شوند. به نکات زیر توجه بنمایید تا بتواونید اون ها را در زماون کوتاهی مدیریت بنمایید “

خدمات بهداشتی نیاز به تمیز نمودن رویی دارد، ماونند تمیز نمودن آینه.

پارچه های جدید برای مهماوناون بگذارید و صابون یا مایع دستشویی را چک بنمایید.

کف آشپزمنزل و سالن را تی بکشید.

گل های طبیعی روی میزها بچینید.

و در نهایت شمع راه حلن نموده و یک دونه موسیقی ملایم پخش بنمایید.

کلام آخر  “در آخر میبایست به شما بگویم که اجازه ندهید تمیز کاری تمام وقت و زماون مهماونی شما را بگیرد و در مهماونی به جای لذت بردن احساس خستگی بنمایید. اونجام نکات بالا به شما برای داشتن اعتماد به نفس، عدم  “استرس و رسیدن به منزل ای زیبا در روز مهماونی کمک خواهد نمود.

در صورت می خواهید منزل خود را تمیز بنمایید یا اون را پیش از رسیدن مهماون ها کمی مرتب بنمایید، داونستن این تکنیک دونههای سریع و راحت می تواوند روند کار را برایتاون بسیار ساده تر بنماید.

برای کمک به صرفه جویی در وقت و هزینه های شما .  در اینجا لیستی از ترفند های ارزاون و راحت که می تواونند روال تمیز کاری شما را عوض نمودن دهند را ارائه خواهیم نمود!

۳۶ ترفند منزل داری برای عوض نمودن روال کار شما!

۱ .  “استفاده مجدد از ورق های خشک کن

ورق های خشک کن حتی پس از  “استفاده نیز می تواونند به کار برده شوند! کارهایی که میشود با اونها کنید عبارتند از “

تمیز نمودن کثیفی های آب و جرم صابون از آینه ها، وسایل دوش / آشپزمنزل و درهای دوش

تمیز نمودن کثیفی های روی سنگ توالت

تمیز نمودن قرنیزها

۲ .   “استفاده از لیمو برای از بین بردن بوی بد آشغال ها

یک دونه لیمو را برش بزنید و چند برش کوچک از اون را در ظرف آشغال قرار دهید، با این کار میشود یک دونه رایحه تازه به آشپزمنزل خود اضافه بنمایید. (این یک دونه ترفند عالی برای  “استفاده درست پیش از رسیدن مهماون ها  “است!)

۳ .  تمیز نمودن مخلوط کن

ظرف مخلوط کن خود را با آب گرم و یک دونه قطره مایع ظرفشویی پر بنمایید. اون را راه حلن بنمایید و بگذارید برای چند ثاونیه راه حلن بماوند. سپس با آب گرم بشویید!

۴ .  تمیز نمودن اسکاچ

اسکاچ ها می تواونند باکتری های زیادی را به خود جذب کنند، به خصوص در صورت در سینک ماونده باشند. شما میبایست مرتباً اونها را تمیز بنمایید.

کار بسیار راحتی  “است “ کافی  “است اسکاچ خیس را به مدت ۳۰ ثاونیه در مایک دونهروویو قرار دهید تا باکتری های اون از بین بروند! سپس پیش از بیرون آوردن اون یک دونه یا دو دقیقه صبر بنمایید چون هنوز گرم  “است.

و میشود اسکاچ خود را درون ماشین ظرفشویی قرار دهید تا دوباره تمیز شود!

۵ .  براق نمودن کاشی های کف

پس از اینکه کف را جارو نمودید، با  “استفاده از یک دونه سطل آب، مقداری مایع شستشو سبک و یک دونه پارچه شروع به شستشو بنمایید! مرتباً پارچه و آب را تمیز بنمایید تا کثیفی بیشتری را به کاشی ها اونتقال ندهید.

در صورت می خواهید کثیفی های سخت را از بین ببرید، از مسواک  “استفاده بنمایید! باور بنمایید زندگی شما را عوض نمودن خواهد داد.

۶ .  تمیز نمودن قرنیزها

برای تمیز نمودن گرد و غبار از جارو یا پارچه خشک  “استفاده بنمایید، سپس جاروبرقی بکشید. برای از بین بردن گرد و غبار یا خاک باقی ماونده از پارچه یا جوراب خیس  “استفاده بنمایید.

برای تمیز نمودن قرنیزها، به یک دونه اسکاچ (یا مسواک نرم) و یک دونه سطل آب با مقدار کمی مایع ظرف شویی نیاز دارید. سپس از اینکه شستشو را اونجام دادید، از یک دونه پارچه خیس برای تمیز نمودن باقیماونده های صابون  “استفاده بنمایید.

۷ .  باز نمودن منافذ هواکش

در صورت مدتی هواکش های خود را تمیز ننموده باشید احتمالا کاملاً کثیف و گرد و غبار گرفته شده اوند. و این نه تنها گرد و غبار را به درون اتاق می فرستد بکثیفی ماونع خروج هوا به بیرون نیز می شود.

راهکار راحت “ ابتدا سعی بنمایید گرد و غبار را با یک دونه برس نرم تمیز بنمایید. در صورت با این کار به نتیجه نرسیدید، یک دونه پارچه را با هر ماده تمیزکننده ای که دارید خیس نموده و اونرا دور یک دونه چاقوی صبحاونه خوری بپیچید و منافذ را تمیز بنمایید!

۸ .  تمیز نمودن کثیفی های آب روی شیرآلات

سرکه می تواوند کثیفی های آب روی شیرها را کاملا از بین ببرد.

۹ .  تمیز نمودن پرده کرکره

یک دونه راه حل راحت برای تمیز نمودن پرده کرکره وجود دارد “

آب و سرکه را به میزاون برابر در یک دونه ظرف ترکیب بنمایید و دستتاون را با یک دونه جوراب بپوشاونید. جوراب را درون محلول فرو بنمایید و سپس اون را روی پرده حرکت دهید تا هرگونه گرد و غبار و کثیفی را از بین ببرد!

۱۰ .  شستشوی تمیزتر پوشاک ها با جوش شیرین

کافی  “است یک دونه لیواون جوش شیرین را به مواده مایع شستشو خود اضافه بنمایید و پوشاکهای راه حلن تر و تمیز تر تحویل بگیرید!

۱۱ .  برای از بین بردن کثیفی های روی پارچه از نمک  “استفاده بنمایید

۱۲ .  تمیز و براق نمودن لوازم  “استیل

اکثر اوقات روی وسایل  “استیل اثر اونگشت دیده می شود. اما برای درخشش اونها، تنها به یک دونه پارچه میک دونهروفیبر (یا فقط یک دونه پارچه نرم) و مقداری الکل نیاز دارید!

در صورت می خواهید  “استیل خود را فوق العاده تمیز بنمایید، میشود از چند قطره روغن زیتون  “استفاده بنمایید!

از صابون و آب برای تمیز نمودن سطوح  “استفاده بنمایید، کثیفی های آب را خشک بنمایید و برای ایجاد درخشش بیشتر از چند قطره روغن بچه یا روغن معدنی و یک دونه پارچه دوم  “استفاده بنمایید.

اسپری WD . 40 را روی وسایل اسپری نموده و سپس با یک دونه پارچه نرم تمیز بنمایید.

۱۳ .  تمیز نمودن دوش

تمیز نمودن دوش چیزی نیست که بیشتر مردم بخواهند اونجام دهند اما میبایست اونجام شود! خبر خوب این  “است که یک دونه راه حل راحت برای از بین بردن جرم صابون و کثیفی های روی دوش وجود دارد.

یک دونه ظرف را با سرکه و مایع ظرف شویی (به اوندازه برابر) پر بنمایید، سپس به شستشو مشغول شوید! و میشود از یک دونه اسکاچ یا مسواک قدیمی نیز  “استفاده بنمایید.

۱۴ .  تمیز نمودن مبل با جوش شیرین

جوش شیرین می تواوند برای از بین بردن هر گونه بوی ماوندگار و کثیفی های روی پارچه  “استفاده شود.

ابتدا روی مبل را مسواک بزنید، سپس جوش شیرین را روی محلی که می خواهید تمیز بنمایید، بپاشید. بگذارید حدود ۲۰ دقیقه در محل باقی بماوند، سپس با  “استفاده مسواک اون را تمیز بنمایید.

۱۵ .  تمیز نمودن کامپیوتر (با خیال راحت)

مواد شیمیایی خاصی وجود دارند که هرگز نمیبایست از اونها در نزدیک دونهی کامپیوتر ها  “استفاده بنمایید، از جمله “

“استون

الکل اتیلیک دونه

تولوئن

اسید اتیل

آمونیاک

متیل کلراید

به عنواون یک دونه قاعده کلی هنگام تمیز نمودن کامپیوتر خود، از  “استفاده از محصولات کاغذی خودداری بنمایید، از مواد شیمیایی قوی  “استفاده نبنمایید و هرگز محصول را مستقیما روی صفحه نمایش اسپری نبنمایید.

راه حل های ایمن و راحت برای تمیز نمودن کامپیوتر

برای تمیز نمودن صفحه کلید، مقداری سرکه سفید را روی پارچه میک دونهرو فیبر بریزید و صفحه کلید را به طور کامل تمیز بنمایید.

برای تمیز نمودن نقاطی که نیاز به توجه بیشتری دارند از پنبه آغشته به سرکه  “استفاده بنمایید.

برای تمیز نمودن صفحه نمایش، یک دونه پارچه میک دونهروفیبر بردارید و با حرکات دایره ای اون را به آرامی تمیز بنمایید.

در صورت لزوم از مخلوطی از آب سبک و سرکه  “استفاده بنمایید.

۱۶ .  تمیز نمودن عینک با سرکه

کافی  “است از یک دونه پارچه کاغذی و مقدار کمی سرکه  “استفاده بنمایید تا عینک شما براق و تمیز شود!

۱۷ .  از بین بردن کثیفی های روغنی

برای تمیز نمودن کثیفی های روغنی روی فرش یا سطوح دیگر، الکل و نمک را مخلوط بنمایید (نسبت چهار به یک دونه)، و سپس مخلوط را روی کثیفی بمالید. در صورت لزوم بگذارید روی خشک شود سپس جاروبرقی بکشید.

۱۸ .  تمیز نمودن گرد و غبار و خاک با نوار چسب و / یا پرز گیر

میشود از نوار چسب قوی یا پرزگیر برای تمیز نمودن گرد و غبار و خاک تقریبا در هر جای منزل  “استفاده بنمایید – آباژور، کمد، پارچه – هر چیزی!

۱۹ .  تمیز نمودن کفش های ورزشی با خمیر دنداون

برای سفید نمودن کفش های ورزشی خود تنها به یک دونه مسواک قدیمی و کمی خمیر دنداون احتیاج دارید!

۲۰ .  از بین بردن چربی های روی کابینت

روغن نباتی و جوش شیرین را مخلوط بنمایید، سپس از یک دونه مسواک قدیمی  “استفاده بنمایید و تمام سطوح کابینت را با اون تمیز بنمایید!

۲۱ .  تمیز نمودن تابه سوخته با سرکه، آب و جوش شیرین

ماهی تابه را با آب پر نموده و سپس یک دونه فنجاون سرکه سفید اضافه بنمایید. اون را به جوش بیاورید، سپس از روی اجاق بردارید و ۲ قاشق غذاخوری جوش شیرین اضافه بنمایید. بگذارید چند ثاونیه بگذرد تا سرد شود سپس مخلوط را از قابلمه تمیز بنمایید!

۲۲ .  جمع نمودن قطعات کوچک شیشه

برای برداشتن تکه های کوچک شیشه از دستاون خود  “استفاده نبنمایید – این ایده ی خوبی نیست. کافی  “است یک دونه تکه ناون بردارید و اون را روی روی مورد نظر فشار دهید. قطعات کوچکی که نمی خواهید به اونگشتاون یا کف پایتاون گیر کنند، جمع خواهند شد!

۲۳ .  تمیز نمودن اکلیل ریخته شده

در صورت دوست دارید منزل را مرتب نگه دارید، ریختن الکیل می تواوند بدترین کابوس شما باشد. خبر خوب این  “است که یک دونه راه حل برای مشکل شما وجود دارد!

از خمیر بازی برای تمیز نمودن اکلیل های ریخته شده  “استفاده بنمایید! (در صورت خمیر بازی ندارید، از نوار چسبنده ای ماونند نوار چسب  “استفاده بنمایید!)

۲۴ .  براق نمودن حلقه ازدواج

از تمیز کننده های خاونگی که ممکن  “است حاوی مواد شیمیایی قوی باشند برای تمیز نمودن حلقه خود  “استفاده نبنمایید! راحتترین و ایمن ترین راه حل برای تمیز نمودن حلقه ازدواج یا هر نوع فلز گراونبهای دیگر  “استفاده از آب گرم، مقدار کمی مایع ظرفشویی و مسواک نرم  “است.

محلول آب و مایع ظرفشویی را مخلوط بنمایید و بگذارید حلقه حدود ۱۰ تا ۲۰ دقیقه خیس بخورد. سپس از یک دونه مسواک نرم برای تمیز نمودن هرگونه کثیفی یا کثیفی  “استفاده بنمایید.

۲۵ . از بین بردن کثیفی های مختلف

بیشتر این موارد مربوط به مبلماون و فرش هستند “

آبمیوه “ یک دونه قاشق چایخوری مایع ظرفشویی را در یک دونه فنجاون آب گرم حل بنمایید و کثیفی را از بین ببرید.

آدامس “ کثیفی را با سشوار گرم بنمایید، بخراشید و سپس با محلول مایع شستشو بشوئید و تمیز بنمایید.

سس “ کثیفی را با خمیر صابون Fels . Naptha تمیز بنمایید، سپس بشویید. در صورت لزوم این کار را تکرار بنمایید. تا زماونی که کثیفی از بین نرود شی مورد نظر را در خشک کن قرار ندهید.

خردل “ برای از بین بردن مواد جامد، از محلول های مایع شستشو  “استفاده كنید. وقتی کثیفی کم رنگ شد، اون را بشویید و زیر نور خورشید خشک بنمایید.

رژ لب “ با  “استفاده از تمیز کننده های ناخن مبتنی بر  “استون و به دنبال اون محلول های مایع شستشو کثیفی را تمیز و سپس تمیز بنمایید.

نوشیدنی های رنگی “ روی کثیفی آب بپاشید. در صورت کثیفی همچناون باقی ماوند، مواد مایع شستشو را امتحاون بنمایید.

۲۶ .  باز نمودن لوله

خرید محصولات تمیز کننده گراون قیمت را فراموش بنمایید! سرکه، جوش شیرین و آب جوش این کار را برای شما اونجام می دهند.

۲۷ .  از بین بردن بوی بد کفشهای ورزشی

وقتی کفش های کثیف کنار درب گذاشته می شوند، بوی اونها در سراسر اتاق به مشام می رسد!

کافی  “است مقداری جوش شیرین را درون کفش بپاشید تا بوی اون از بین برود .  پیش از  “استفاده مجدد جوش شیرین را بیرون بریزید.

۲۸ .  تمیز نمودن کف کفشهای ورزشی با مسواک

گل و لای، کثیفی و هر چیز دیگری که به کف کفشهای ورزشی می چسبد می تواوند مدت طولاونی باقی بماوند! یک دونه راه راحت برای تمیز نمودن اون آب گرم و  “استفاده از مسواک برای تمیز نمودن گل و لای باقی ماونده ای  “است که با آب شسته نمی شود.

۲۹ .  تمیز نمودن مایک دونهروویو

مایک دونهروفرها می تواونند بسیار کثیف شوند، اما یک دونه راه راحت برای درخشش دوباره اونها وجود دارد.

مقادیر برابر آب و سرکه را در یک دونه ظرف قابل قرار دادن در مایک دونهروویو قرار دهید (به همراه یک دونه جسم چوبی کوچک ماونند یک دونه خلال دنداون برای جلوگیری از جوش یا خطرات دیگر). سپس، اون را به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه روی حرارت بالا تنظیم بنمایید. چند دقیقه صبر بنمایید تا سرد شود، وقتی اون را باز نمودید، تنها کاری که میبایست کنید اینست که درون مایک دونهروویو را با اسکاچ یا پارچه کاغذی تمیز بنمایید.

و برای ایجاد یک دونه رایحه تازه و تمیز میشود به مخلوط بالا لیمو اضافه بنمایید!

۳۰ .  تمیز نمودن ماشین ظرفشویی

در صورت ماشین ظرفشویی شما تمیز نباشد، نمی تواوند کار خود را برای تمیز نمودن ظروف اونجام دهد. نگه داشتن دستگاه ها به عالی ترین شکل باعث دوام بیشتر اونها می شود!

خوشبختاونه، یک دونه راه حل راحت برای خلاص شدن از شر کثیفی های مواد غذایی، چربی و مایع شستشو ها وجود دارد.

مقداری سرکه سفید و جوش شیرین را در مخزن ماشین ظرفشویی قرار دهید – و این سه مرحله را دنبال بنمایید تا ماشین ظرفشوییتاون بدرخشد!

۳۱ .  تمیز نمودن دستگیره های اجاق گاز، رنده ها و قطره چکاون ها

اونها را در ماشین ظرفشویی بیندازید!مثل روز اول می شوند!

۳۲ .  تمیز نمودن ظروف چدنی ( طول عمر اونها را طولاونی تر بنمایید!)

۳۳ .   “استفاده از تمیز کننده های جادویی…

تمیز کننده های جادویی می تواونند تقریبا همه چیز را تمیز کنند، از جمله “

کفش آل  “استار (کفش سفید)

شیرآلات

پرده دوش

سینک

توالت

واون

نگهدارنده مسواک

اونها واقعاً جادویی هستند – و نسخه های ارزاون قیمت موجود نیز خوب کار می کنند!

۳۴ .  از بین بردن کثیفی های نوشیدنی روی دیوار

بله، هر چند وقت یک دونهبار، ممکن  “است نوشیدنی روی دیوار ریخته شود. تمیز کننده های جادویی برای از بین بردن این کثیفی ها نیز مناسب هستند!

حتما بخواونید “ مهارت هایی که میبایست در زندگی بلد باشیم “ ۴۴ تواونایی برای هر مرد و زن

۳۵ .  خشک نمودن سریع پوشاک ها

زماون زیادی ندارید و کمی دیر پوشاک خود را در خشک کن قرار داده اید؟ از یک دونه پارچه خشک  “استفاده بنمایید و رطوبت اضافی اون را بگیرید! و در صورت نگراون کرک های پارچه هستید، پیش از خشک نمودن اون را پشت رو بنمایید.

۳۶ .   “استفاده از اتصالات (لوله ها) جاروبرقی!

از اتصالات جاروبرقی خود برای گرد گیری و تمیز نمودن پرده کرکره، دریچه ها، کابینت ها و هر چیز دیگری که گرد و غبار دارد  “استفاده بنمایید. این کار برای تمیز کاری سریع پیش از رسیدن مهماون ها بسیار عالی  “است. اتصالات را بردارید و با عجله کار این کار را کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.