تمیز کاری

شرکت خدمات نظافتی
شرکت خدمات نظافتی و شرکت سمپاشی

در جهت جلب رضایت شما متقاضیان عزیز، نیروهای خدماتی آقا و نیروهای خدماتی خانم خود را بر اساس تخصص، میزان مهارت و روش کاری و همچنین، بر اساس نظر سنجی تلفنی که از متقاضیان به عمل میآید، دسته بندی مینماید.

لذا خواهشمند است شرح کامل سرویس مورد نظر خود و خصوصیات پرسنل خدماتی دلخواهتان را در زمان رزرو نیرو به شرکت نظافتی در مشهد اعلام فرمائید تا پرسنل خدماتی متناسب با کار مورد نظر و شرایط شما برایتان اعزام گردد.

سرویس های خدماتی پرسنل شرکت نظافتی در مشهد،


خواهشمند است به هنگام ارائه سرویس های خدماتی پرسنل شرکت نظافتی در مشهد، در محل حضور داشته باشید و شخصا بر حسن انجام کار نیروهای اعزامی نظارت فرمایید. در صورت نا رضایتی از عملکرد پرسنل خدماتی اعزامی، در یک ساعت اول با شرکت نظافتی در مشهد تماس بگیرید تا شرکت نظافتی در مشهد برای تعویض رایگان نیرو اقدام نماید.

در صورتی که پس از یک ساعت با شرکت نظافتی در مشهد تماس گرفته شود، تعویض نیرو بعد از تسویه مبلغ کارکرد نیرو و طبق ساعت کار انجام شده امکان پذیر میباشد. اعتراض به عملکرد نیرو بعد از اتمام ساعت کار، پذیرفته نمی گردد. علت این امر این است که محاسبه دستمزد کار خدماتی به صورت ساعتی بوده و پرسنل خدماتی بر اساس میزان ساعت کاری انجام شده و نه بر اساس حجم کار انجام شده دستمزد دریافت می نماید.

بنابراین، هزینه کار انجام شده بعد از اتمام ساعت کاری، می بایست به صورت کامل پرداخت شود. در هنگام ورود پرسنل خدماتی به منزل شما، حتما از او معرفی نامه شرکت نظافتی در مشهد را دریافت کرده و توضیحات معرفینامه را نیز به طور کامل مطالعه بفرمائید. از پذیرش نیرو بدون معرفی نامه شرکت نظافتی در مشهد و یا بدون هماهنگی با شرکت نظافتی در مشهد، جدا خودداری فرمایید. بعد از اتمام کار، قسمت مخصوص متقاضی را به طور کامل پر کرده و امضاء بفرمائید . امضاء معرفی نامه شرکت نظافتی در مشهد و یا پرداخت هزینه سرویس ارائه شده، نشانه رضایت متقاضی از عملکرد پرسنل خدماتی میباشد.


به منظور کنسل نمودن سرویس خدماتی رزروی خود، حداقل از ۲ ساعت قبل اقدام بفرمائید تا متحمل هزینه کنسلی نشوید.
برای رزرو کردن پرسنل خدماتی مورد نظر خود، حداقل ۲۴ ساعت قبل اقدام بفرمائید تا شرکت نظافتی در مشهد بتواند پرسنل متناسب با کار و سلیقه شما را انتخاب نموده و اعزام نماید.


به هنگام نظرسنجی شرکت نظافتی. در مشهد خدماتی پاکدون از متقاضیان، ترجیح بر این است .که متقاضیان صادقانه و به صورت کاملا شفاف در مورد سرویسدهی شرکت نظافتی در مشهد وعملکرد نیروهای نظافتی اظهار نظر نمایند . انتقاد از نیروهای خدماتی نه تنها خللی در کار آنها ایجاد نمیکند، بلکه منجر به ارتقاء عملکرد نیروهای نظافتی. و شرکت نظافتی در مشهد خدماتی نظافتی شده .

. با وجود اینکه شرکت نظافتی در مشهد خدماتی پاکدون .نسبت به درستکاری نیروهای اعزامی خود اطمینان کامل دارد، ولی به منظور برقراری امنیت بیشتر و آسودگی خاطر متقاضیان عزیز، توصیه می شود.

که متقاضیان اجناس با ارزش خود. از قبیل پول، طلا، چک وسایر اموال قیمتی خود را در جای امنی قرار دهند. در صورتی که متقاضی بخواهد به اطمینان خاطر برسد ، می تواند پس از اتمام کار، ضمن هماهنگی با پرسنل خدماتی، محتویات کیف وی را ملاحظه نماید.

لازم به ذکر است .که نیروهای نظافتی شرکت نظافتی در مشهد در این مورد کاملا توجیه بوده و با آگاهی از اینکه این عمل در راستای آسودگی خاطر و اطمینان بیشتر .متقاضی.و همچنین برای پیشگیری. از مشکلات بعدی که ممکن است متوجه خود نیرو شود، با کمال میل با متقاضیان عزیز نهایت همکاری و همراهی را خواهند داشت.

موکدا از متقاضیان عزیز خواهشمندیم. حتی اگر پرسنلی برای چندین بار از طرف شرکت نظافتی در مشهد به منزل شما اعزام شده باشد، تحت هیچ شرایطی در کارهای بعدی. به طور مستقیم با شخص پرسنل نظافتی وارد معامله نشوید.علت این امر این است .که در صورت هماهنگی مستقیم با پرسنل نظافتی، عواقب .هر گونه اتفاق و یا خسارت بر عهده خود متقاضی بوده .و شرکت نظافتی در مشهد هیچ مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت. نیروهای نظافتی شرکت نظافتی در مشهد به علت وضع آییننامه انضباطی.سختگیرانه از سوی شرکت نظافتی در مشهد، مجاز به غیبت غیر موجه نمی باشند.

حتی اگر پرسنلی بارها به منظور ارائه .خدمات به منزل شما اعزام شده باشد، .هر بار مدارک هویتی وی را چک کرده و همچنین، معرفی نامه وی را که از سوی شرکت نظافتی در مشهد صادر شده است، .دریافت نمایید. علت این امر این است. که ممکن است. پرسنل مزبورز با شرکت نظافتی در مشهد تسویه کرده و شرکت نظافتی در مشهد تمامی مدارک هویتی. پرسنل نظافتی را به وی بازگردانده باشد. در این صورت، .شرکت نظافتی در مشهد هیچ مسئولیتی .در قبال تخلفات احتمالی پرسنل مزبور نخواهد داشت.


مهمترین سرویس های شرکت نظافتی در مشهد خدماتی پاکدون:


نظافت منزل
نظافت مشاعات و نظافت راه پله
نظافت محل کار و شرکت نظافتی در مشهدهاخدمات تشریفات و پذیرایی
خدمات مراقبت از سالمند و کودک
شرکت نظافتی در مشهد پاکدون، کلیه نیروهای خدماتی خود را طی روندی استاندارد جذب کرده .و با بررسی کلیه مدارک هویتی و تجارب کاری مفید متقاضیان، اقدام به استخدام نیروهای جدید به صورت آزمایشی می نماید.


پس از جذب اولیه، نیروهای جدید چندین جلسه آموزشی و توجیهی طی کرده .و پس از حضور در کنار نیروهای با تجربه در چندین کار به صورت آزمایشی، با توجه به تخصص و عملکردشان به کار گمارده میشوند.


کلیه نیروهای شرکت نظافتی در مشهد خدماتی پاکدون، پرسنل خدماتی حرفهای بوده .و متناسب با سرویس مورد نیاز متقاضی و با توجه به تخصصشان انتخاب و در اسرع وقت به محل کار اعزام میگردند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.