نکات قرارداد شرکت نظافتی در مشهد پاکدون

۱) فقط با موسسات مجاز و صاح سابقه در محل خودتان تماس بگیرید و تقاضای نیرو کنید.۲) اگر نیاز از شرکتی تقاضای اعزام به پرستار کرده‌اید، از پرستار اعزامی بخواهید کارت بهداشت خود را به شما نشان دهد.
۳) خدماتی که آنها می‌توانند به شما ارایه دهند این موارد است: شستن درها و دیوارها، حمام وسرویس‌ بهداشتی، تمیز و مرتب کردن وسایل داخل بوفه، کمدها و کابینت‌ها و شستن و تمیز کردن راه‌پله، لوسترها و کارهایی از این قبیل.


۴) اگر آنها در هنگام کار به صورت اتفاقی یا عمدی خسارتی به وسایل منزل شما وارد کنند، شما می‌توانید سریعا با شرکت مورد نظر تماس گرفته و از آنها ادعای خسارت کنید و آن شرکت موظف به پرداخت کامل خسارت است.

شرکت نظافتی در مشهد پاکدون_نیرو 


۵) بعضی‌ها بیشتر از ۸ ساعت کار دارند و با نیرو به توافق می‌رسند که به کارش ادامه دهد بدون اینکه شرکت را در جریان بگذارند تا از این طریق پول اضافه کار به طور کامل نصیب خود نیرو شود اما این افراد باید بدانند که اگر بعد از ۸ ساعت اتفاق یا حادثه‌ای برای وسایل منزل یا خود نیرو یا حتی درگیری بین نیرو و مشتری پیش بیاید، شرکت به هیچ عنوان مسوولیتش را قبول نمی‌کند.
۶) نیروی که به منزل شما می‌آید باید نیم ساعت وقت برای صرف ناهار داشته باشد.


۸) نیرو وظیفه دارند وسایل مورد نیاز برای کار شما را با خودشان همراه بیاورند؛ شما هم بهتر است قبل از آمدن آنها تمام وسایل لازم از جمله چند دستمال نخی، ظرفی برای خیساندن دستمال‌ها، چارپایه، تی و دیگر چیزهای لازم را آماده کنید. و اگر درمنزل این وسایل را ندارید، در تماس‌تان به موسسات خدماتی بگویید .تا همراه با نیرو، این وسایل مورد نیاز را هم بفرستند.


۹) حتما قبل از آمدن نیرو به منزل‌تان سر دستمزد و پول کار مخصوصا در کارهایی مثل باغبانی و شستن مبلمان و تابلوفرش به توافق برسید.
۱۰) اگر می‌خواهید. یک هفته یا ده روز قبل از عید برای کارهای نظافتی منزل‌تان نیرو خبر کنید،. خیلی مطمئن نباشید که این کار را به راحتی انجام دهید. برای اینکه نزدیک عید دچار دردسر و استرس نشوید، بهتر است .از حداقل یک ماه قبل برای روز مورد نظرتان از موسسه‌ای که می‌خواهید، نیرو رزرو کنید.


۱۱) سعی کنید حتی‌الامکان وقتی که نیرو به منزل‌تان می‌آید ۲ فرد در منزل باشید تا اگر کاری برایتان پیش آمد منزل بدون صاحب‌منزل نماند.
۱۲) برای انجام امور نظافتی منزل بهتر است .۲ نیرو خانم و آقا خبر کنید. تا هم کارهایتان سریع‌تر پیش رود و هم بتوانید کارهای سنگین‌تر مثل شستن در و دیوار کف را به آقا و کارهایی مثل تمیز و مرتب کردن کابینت، بوفه و کمدها را به خانم بسپارید.
۱۳) قبل از آمدن نیرو به منزل، اشیای قیمتی‌تان را از جلوی دست بردارید.

شرکت نظافتی در مشهد پاکدون_شرکت‌های معتبر


۱۴) حواس‌تان باشد که گول نام شرکت‌هایی را که با شرکت‌های معتبر تشابه اسمی دارند نخورید.
۱۵) اگر قصد دارید .فرش، فرش یا مبلمان‌تان را بشویید و خودتان هم نمی‌توانید این کار را بکنید، .۲ گزینه پیش‌رو دارید: یا آنها را به موسسات قالی‌شویی بسپارید. یا برای شستن‌شان از موسسات خدمات منزل درخواست نیرو نمایید. اگر موسسات قالی‌شویی را انتخاب کردید، خوب است .این نکات را رعایت کنید:

شرکت نظافتی در مشهد پاکدون_نظافت فرش


۱-۱۵) یادتان باشد نیروی که آنها می‌فرستند خودشان وظیفه تا کردن، بردن و دوباره آوردن و پهن کردن فرش‌ها را به عهده دارند.
۲-۱۵) اگر فرش شما سالم و بی‌عیب است، .باید هنگامی که رسید دریافت فرش توسط نیرو را دریافت می‌کنید .از او بخواهید تا در رسید عنوان کند .که فرش هیچ‌گونه پوسیدگی یا پارگی ندارد؛ تا در صورتی که هنگام مراحل مختلف شستشو آسیبی به فرش شما رسید بتوانید ادعای خسارت کنید.
۳-۱۵) حتما موقع تحویل گرفتن فرش، آن را جلوی نیرو، باز و به دقت بررسی کنید تا آسیبی ندیده باشند.

شرکت نظافتی در مشهد پاکدون.تعمیر و رفع پارگی و پوسیدگی فرش


۴-۱۵) اگر فرش شما پاره یا پوسیده شده است، می‌توانید .ضمن درخواست شستشو از آنها بخواهید کار تعمیر و رفع پارگی و پوسیدگی فرش را هم انجام دهند.
۱۶) در مورد تابلو فرش هم شرکت باید یک کارشناس بفرستد. تا بسته به جنس و اندازه تابلوفرش‌تان قیمت شستشوی آن را تعیین کند.

شرکت نظافتی در مشهد پاکدون قالی‌شویی


۱۷) اگر کف‌پوش منزل یا اتاق‌خواب‌تان فرش است، .بهتر است چسب آنها را باز و روانه قالی‌شویی‌شان نکنید؛.زیرا بیشتر فرش‌ها پس از شستشو آب می‌روند. و در این صورت شب عید متحمل یک پول اضافه دیگر هم می‌شوید.
۱۸) برای شستن فرش‌ها بهتر است از مراکز قالی‌شویی بخواهید آنها را در منزل‌تان بشویند. دستگاه‌های مکانیزه‌ای برای شستن فرش‌ها بدون جدا کردن‌شان از زمین وجود دارد .که به راحتی فرش‌ها را می‌شویند و آب‌شان را می‌گیرند. و فقط برای خشک شدن کامل‌شان باید حدود ۲۴ ساعت چیزی روی‌شان پهن نکنید. پول این کار برای هر متر مربع فرش حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ تومان است.

شرکت نظافتی در مشهد پاکدون.شستن فرش‌ها


۱۹) اگر بخواهید از مراکز خدماتی منزل برای شستن فرش‌ها و فرش‌هایتان نیرو درخواست کنید، .دستمزد نیرو برای شستن. هر فرش بدون احتساب متراژ آن حدود ۴۰۰۰ تومان است و چون فرش‌ها را هم با شامپو فرش و بدون دستگاه می‌شویند .پول‌اش حدودا ساعتی ۱۰۰۰ تومان است اما باز هم تاکید بر انتخاب قالی‌شویی است. چون با انتخاب این روش، دیگر دردسر جمع کردن و پهن کردن فرش و دردسرهای زیر باران ماندن آن به دوش شما نمی‌افتد؛ هر چند که پول آن بیشتر از آوردن نیرو به منزل باشد.

شرکت نظافتی در مشهد پاکدون. شستن مبل‌ها،


۲۰) برای شستن مبل‌ها، مراکز خدماتی و قالی‌شویی‌ها پول یکسانی به شما ارایه می‌دهند؛ چون شستشوی مبلمان و صندلی‌های ناهارخوری و جلا دادن به میزهای آنها همه به وسیله دستگاه‌های مکانیزه .انجام می‌شود که فقط کار تمیز کردن آنها را انجام می‌دهند.
۲۱) اگر مبلمان‌تان به تعمیرات نیاز داشته باشد باید نجار یا رویه‌کوب خبر کنید تا قبل از شستشو آنها را تعمیر کند.

شرکت نظافتی در مشهد پاکدون.کارهای تعمیراتی و تاسیساتی


۲۲) برخی موسسات، کارهای تعمیراتی و تاسیساتی مانند رنگ‌کاری، گچ‌بری، کاشی‌کاری، لوله‌کشی و کف‌سابی را در عرض چند ساعت یا چند روز برایتان انجام می‌دهند. کار این موسسات و ساعت کاری نیروشان برحسب نیاز شما متفاوت است .واما باید بدانید نیروی که این امور را برای شما انجام می‌دهند، روزمرد هستند .و دستمزد آنها بسته به نوع کار شما و مدت زمانی که برای انجامش وقت صرف می‌شود، محاسبه می‌شود.