معرفی خدمات شرکت نظافتی پاکدون

pakdoon-6
شرکت خدمات نظافتی پاکدون

شرکت خدمات نظافتی پاکدون خدمات گسترده ای را در زمینه نظافت منزل، نظافت شرکت، نظافت روش پله، نظافت سالن های بزرگ و — را به همشهریان مشهد و تهرانی ارایه می‌دهد- در ادامه لیست خدمات شرکت نظافتی پاکدون را میتوان ید مشاهده نمایید  و  جهت رزرو تماس ی نظافتچی آقا و خانم با ما تماس بگیرید-

پاکیزگی و نظافت مهم است؛ چه پاکیزگی فردی، چه پاکیزگی محل زندگی و کار- .به همین  جهت باید هر فردی روزانه میزانی از وقتش را به نظافت و پاکیزگی خودش بگذراند-. اما نظافت محل کار و منزل چه؟ بسیاری از اشخاص هستند .که به دلیل کمبود وقت و یا حتی نداشتن تخصص و توانایی لازم در نظافت محل کار و منزل از عهده این کار برنمی آیند- جای نگرانی نیست، شرکت خدماتی نظافتی پاکدون با کادری مجرب در خدمت شما هست-. و خدمات این شرکت فقط به نظافت منزل و شرکت محدود نمی بشود و خدمات دیگری نیز ارائه می دهد. که در ذیل به آن ها اشاره می کنیم:

نظافت شرکت، منزل و روش پله: شرکت خدماتی نظافتی پاکدون با سابقه درخشان ۷ ساله و دارا بودن کادر مجرب آقا و خانم منزل یا محل کار شما را به  عالی ترین نحو نظافت می شود-. نکته حائز اهمیت گارانتی خدمات نظافت است، به گونه ای که اگر از کار نظافت راضی نباشید. یک نیروی خدماتی دیگر اعزام می بشود .که در صورت تایید کم کاری نیروی قبلی به وسیله ایشان، بدون اخذ هزینه اضافه، محل مورد نظر مجددا نظافت می بشود.

جابجایی اثاثیه: از دیگر خدمات پاکدون، جابجاییه اثاثیه محل کار و یا منزل به محل جدید هست-. شما میتوان ید با آسودگی خاطر فقط بر اجرای کار نظارت نمایید -.

پذیرایی مراسم: امروزه پذیرایی مراسم های متفاوت از میهمانی گرفته تا عروسی و یا مجلس ختم، آن چنان حائز اهمیت هست.که از بخش های اصلی مراسم محسوب می بشود.  خصوصا وقتی جمعیت زیادی در مراسمی شرکت کنند، پذیرایی صحیح و منظم اهمیت دوچندان پیدا می شود-. شما میتوان ید پذیرایی انواع مراسم ها را با خیال راحت به پرسنل شرکت خدماتی نظافتی پاکدون بسپارید-.

نگهداری کودک و سالمند: در بسیاری از خانواده ها همزمان آقا و خانم شاغل هستند؛  پس نگهداری از فرزندان، یکی از دغدغه های اساسی چنین خانواده هایی هست-. شرکت پاکدون با دارا بودن پرسنل مجرب، میتوان د مسئولیت نگه داری کودکان را بر عهده بگیرد-. علاوه بر آن این شرکت میتوان د از سالمندان نیز نگهداری کند-.

خدمات دیگر: شما به خدمات دیگری نیاز دارید؟. اگر این چنین است، احتمالاما بتوانیم به شما کمک کنیم- کافی هستبا ما تماس بگیرید-.

توجه:  جهت اطمینان خاطر مشتریان عزیز تمام نیروهای خدماتی شرکت دارای گواهی عدم اعتیاد و عدم سوءپیشینه هستند-.  نیز  در هنگام اعزام به محل کار، از شرکت برگه ماموریت مهر شده خواهند داشت-.

سایر خدمات شرکت خدماتی پاکدون

خدمات نظافت ۲۴ ساعته شبانه روزی

نظافت سرویس بهداشتی

نظافت منزل

تمیز کردن پنجره ها و  شیشه ها

جابه جایی و بازیافت زباله ها

تمیز کردن و جارو کشیدن فرش

کف سابی سرامیک

کف سابی موزاییک

کف سابی چوب

رنگ زدائی و جلا بخشی،

نظافت منزل

نظافت آزمایشگاه و کسب و کارهای تخصصی

نظافت مطب دکتر

نظافت سالن

نظافت آسانسور

نظافت روش پله

نظافت شرکت

نظافت سیستم های کامپیوتری و مانیتورها

غبار روبی و و براق سازی اثاث خانه

جارو کشی و تمیز کردن اثاثیه داخلی مانند پرده و رومبلی

تعویض لامپ ها و فیلتر هوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.