آموزش تمیز کاری

شرکت خدمات نظافتی پاکدون
شرکت خدمات نظافتی پاکدون

آموزش راه حلهای تمیز نمودن یخچال ساید بای ساید سامسونگ

در این مقاله راه حل های تمیزکاری یخچال را همراه با آموزش تمیز نمودن و خدمات بنمایداونسور دستگاه را برای شما شرح داده ایم تا از بوی بد و کثیف بودن یخچال ، فریزر یا ساید بای ساید خود خلاص شوید . و در نظر داشته باشید که تمیز نمودن یخچال به صورت مرتب باعث میشود کمتر نیاز به تعمیر یخچال پیدا بنمایید و در هزینه ها صرفه جویی نمایید .

راهنمای تمیزکاری و خدمات یخچال سامسونگ

برای تمیزکاری یخچال و تمیز نمودن قفسه ها و کشوها ابتدا دستگاه را از برق بکشید. تمام مواد غذایی درون یخچال را خارج نموده واونها را روی یک دونه میز قرار دهید تا یخچال کاملا تخلیه گردد. شما می‌خواهید فضای خالی داشته باشید تا بتواونید به‌راحتی بتواونید موارد موردنظر را مرتب بنمایید. عالی ترین زماون برای این کار زماونی  “است که مقدار غذا در یخچال شما کم باشد. ماونند پیش از خرید هفتگی خود که این مسئله باعث می‌شود که اقلام بسیار کمتر برای جابه‌جایی وجود داشته باشد. یخچال خود را بیش از یک دونه ساعت خاموش نبنمایید چون بعضی از مواد غذایی ممکن  “است در یک دونه‌زماون نسبتاً کوتاه در معرض خطر قرار بگیرند. داشتن یک دونه سرد کننده در فصول گرم سال می‌تواوند از فاسد شدن مواد غذایی در حین تمیزکاری یخچال جلوگیری بنماید. در صورت یخچال و فریزر را در آب‌وهوای سرد تمیز بنمایید ، ممکن  “است بتواونید مواردی را در خارج از منزل خود قرار دهید.

هرگونه غذای ماونده ، کپک‌زده ، غیرقابل‌خوردن و یا هرگونه غذای مشکوک را بیرون بیاورید. در صورت امکاون، از کیسه مقاوم برای جلوگیری و نشت اون  “استفاده نمایید. یخچال فریزر را میبایست به صورت سالاونه یا سه‌ماهه تمیز نمود. نگه‌داشتن بیش‌ازحد بعضی از مواد درون یخچال برای ما هشدار محسوب می‌شود ، درصورتیک دونهه ما کاملاً اون‌ها را فراموش نموده‌ایم.

تاریخ اونقضا و نحوه  “استفاده محصول را بررسی بنمایید. این‌ها معیارهایی هستند که به ما کمک میک دونهنند تا متوجه بشویم کدام موارد میبایست از یخچال تمیز شود. مواردی را که بنوروز به نظر می‌رسد مورد “استفاده قرار دهید از بین ببرید. پس‌ازاون مطمئن شوید که منزل شما از تمام مواد غذایی که شما بیرون میک دونهشید بوی بد نگیرد.

هر قفسه کشویی را از یخچال بیرون بیاورید. برای اونجام سریع‌تر این کار ، هنگامیک دونهه می‌خواهید قفسه یا کشو یا ماونند اون را بردارید، اون را در نزدیک دونه ظرف‌شویی آشپزمنزل قرار دهید، چون در اونجا تمیز نمودن بسیار راحت‌تر خواهد بود.

برای تمیز نمودن سریع، لازم نیست که تمام قفسه‌ها را بیرون بیاورید. اما اونجام این کار تمیز نمودن را تضمین می‌بنماید.

قفسه‌ها، کشوها و دیگر سطوح را با دست بشویید. شستن اون‌ها با صابون مناسب خواهد بود.

بیشتر مواردی که از یخچال خود بیرون آورده‌اید، مناسب نیست یا نمیبایست در یک دونه ماشین ظرف‌شویی قرارداد. بجای ماشین ظرف‌شویی میشود با  “استفاده از کف صابون، یک دونه برس خوب یا اسفنج مناسب شروع به تمیز نمودن قفسه ها و کشو های یخچال خود بنمایید.

هرگز قفسه شیشه‌ای سرد را با آب گرم نشویید. عوض نمودن ناگهاونی دما ممکن  “است باعث شکستن شیشه گردد. برای شستن شیشه ها از آب سرد  “استفاده بنمایید یا قفسه را بیرون بیاورید و پیش از شستشو اون را به دمای اتاق برساونید.

در مورد کثیفی‌های خیلی زیاد یا کثیفی‌های سنگین نگراون نباشید و از آب گرم و آمونیاک برای تمیز نمودن اونها  “استفاده بنمایید.

اطمیناون حاصل بنمایید که قفسه‌ها و کشوهایی که بیرون آورده‌اید پیش از ورود به یخچال و فریزر، به‌طور کامل خشک‌شده  “است.

درون یخچال فریزر را با محلول تمیزکننده موردنظرتاون تمیز بنمایید. هرگونه کثیفی‌های بزرگ یا ماوندگار را کاملا تمیزبنمایید و تمام سطوح باقی‌ماونده را با یک دونهپارچه یا اسفنج تمیز نمایید. از صابون قوی یا تمیزکننده در درون یخچال  “استفاده نبنمایید چون مواد غذایی ممکن  “است بو را جذب بنماید. در عوض، از یک دونهی از راه حل‌های تمیز نمودن طبیعی  “استفاده بنمایید “

۲ قاشق غذاخوری سودا و ۱ لیواون آب گرم

یک دونه قسمت سرکه سیب به ۳ قسمت آب گرم اضافه بنمایید.

اطمیناون حاصل نمایید که درون درب‌های یخچال تمیز  “است. در صورت درب یخچال شما فضای قفسه‌ای دارد و به‌طور مرتب  “استفاده می‌شود، حتما اون منطقه را هم با یک دونه تمیز‌کننده تمیز بنمایید.

آب اضافی را از قفسه های یخچال خود تمیز نموده و قفسه ها را کاملا خشک نمایید و سپس اونها را درون یخچال قرار دهید.

نحوه تمیز نمودن ل “استیک دونه ( واشر ) دور درب یخچال فریزر سامسونگ

ل “استیک دونه دور درب یخچال را با  “استفاده از یک دونه محلول حل‌شده از ½ آب و ½ سرکه سفید تمیز نمایید. برای شستشو درز درب ها از مواد سفیدکننده به مقدار زیاد  “استفاده نبنمایید، چون ممکن  “است ل “استیک دونه را خراب بنماید.

سپس از خشک شدن ل “استیک دونه، روغن لیمو، روغن معدنی یا لوسیون بدن و یا وازلین را بر روی ل “استیک دونه آغشته بنمایید این کار باعث می‌شود تا ل “استیک دونه اونعطاف‌پذیر بودن خود را حفظ بنماید. این کار را هر ۶ ماه یک دونهبار کنید.

مواد غذایی را به یخچال وارد بنمایید. ظرف، بطری و… را نموده و اون‌ها را در یخچال قرار دهید. پیش از قرار دادن اون‌ها، تاریخ اونقضاء را برای موادی که سریعاً خراب می‌شوند، بررسی نمایید.

نحوه تمیز نمودن فضای بیرونی یخچال سامسونگ

تمام سطوح بیرونی یخچال و فریزر ، ازجمله جلو ، پشت ، کنار و سقف را تمیز بنمایید . دستگاه را به جلو بکشید تا همه زوایای اون در دسترس شما قرار گیرد ، سپس تمام سطوح بیرونی را با  “استفاده از پارچه و تمیزکننده همه‌منظوره تمیز بنمایید .از شستن یخچال با شلنگ آب جدا خودداری نمایید.

نحوه تمیز نمودن و خدمات بنمایداونسور و پرواونه فن یخچال سامسونگ

در صورت بنمایداونسور یخچال شما با گرد و غبار ، مو وکرک پوشاونده شود، ماونع اونتقال درست حرارت شده و باعث می‌شود که کمپرسور یخچال فریزر سامسونگ وظیفه خود را سخت‌تر اونجام دهد تا یخچال را سرد نگه دارد. این قسمت از یخچال و فریزر خود را هر شش ماه یک دونهبار تمیز نمایید تا یخچال خود را در شرایط مطلوب حفظ بنمایید.

یخچال را از برق بکشید. برای جلوگیری از شوک الکتریک دونهی مهم  “است که یخچال را از برق بیرون بیاورید. درصورتیک دونهه دسترسی به پریز برق یخچال مشکل  “است پیشنهاد می‌شود فیوز مینیاتوری آشپزمنزل را قطع بنمایید.

با  “استفاده از یک دونه برس به‌آرامی گرد و غبار را از بنمایداونسور یخچال  تمیز بنمایید.

بسیار مراقب باشید که لوله ها را سوراخ نبنمایید.

از یک دونه برس کویل یا یک دونه پارچه نخی و یک دونه مقدار آب  “استفاده بنمایید تا گردوغبار و خاک را از پراونه فن بنمایداونسور تمیز بنمایید.

تمیز نمودن و خدمات مرتب یخچال کمک میبنماید تا همواره بوی تازه و خوب از اون  “استشمام نموده و در مصرف اونرزی صرفه جویی نماییم و عمر دستگاه خود را بالا ببریم.

این نکته را همواره در نظر داشته باشید که در صورت متوجه یک دونه کثیفی جزیی یا کثیفی در یخچال شدید ، سعی بنمایید سریعاااون را تمیز بنمایید و منبع کثیفی را بردارید . چون تمیز ننمودن سریع اونها میتواوند باعث شود در آینده سخت‌تر تمیز شوند.

در صورت نیاز به خدمات و تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ ، متخصصاون حرفه ای مرکز تعمیرات ساید سامسونگ آماده خدمت رساونی به شما مشتریاون گرامی هستند تا کمک کنند در سریعترین زماون ممکن مشکل یخچال سامسونگ شما برطرف گردد. فقط کافیست با توجه به محدوده سکونت خود با شماره های درج شده در اونتهای صفحه تماس بگیرید و یا از طریق فرم اونلاین درخو “است خود را ثبت بنمایید تا متخصصاون ما در سریعترین زماون ممکن برای تعمیر و خدمات یخچال ساید سامسونگ شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زماون ، مشکل دستگاه شما را رفع نمایند.

آموزش تمیز نمودن لپ تاپ در منزل+تصاویر

تمیز نمودن لپ تاپ در صورت به صورت منظم اونجام شود، کار سختی نیست. به سادگی ابتدا ماونیتور را تمیز می‌بنمایید، سپس به سراغ گرفت گرد و غبار صفحه کلید می‌روید و در نهایت با پارچه بدنه‌ی خارجی را تمیز خواهید نمود. ستاره | خدمات منزل داری – همه‌ی کامپیوتر‌ها و لپ تاپ‌ها در طول زماون و با […]

تمیز نمودن لپ تاپ در صورت به صورت منظم اونجام شود، کار سختی نیست. به سادگی ابتدا ماونیتور را تمیز می‌بنمایید، سپس به سراغ گرفت گرد و غبار صفحه کلید می‌روید و در نهایت با پارچه بدنه‌ی خارجی را تمیز خواهید نمود.

نحوه تمیز نمودن لپ تاپ

ستاره | خدمات منزل داری – همه‌ی کامپیوتر‌ها و لپ تاپ‌ها در طول زماون و با توجه به نحوه‌ی  “استفاده ما کثیف می‌شوند. به خصوص در صورت کامپیوترتاون را همراه خود به جا‌های مختلفی می‌برید. اونباشت گرد خاک و کثیفی، به خصوص بر روی صفحه کلید‌ها می‌تواوند به عملنمود کامپیوتر آسیب بزند. در این مقاله نحوه تمیز نمودن لپ تاپ را به شما آموزش می‌دهیم. اطمیناون حاصل بنمایید که اون را پیش از تمیز نمودن خاموش نموده و از برق کشیده باشید. حتی در صورت امکاون باتری را نیز جدا بنمایید.

آموزش تمیز نمودن لپ تاپ

۱ .  تمیز نمودن صفحه ماونیتور

گرد و غبار رویی را با  “استفاده از یک دونه پارچه میک دونهروفایبر تمیز بنمایید. پارچه را تا بنمایید و خیلی آرام روی عرض کلی صفحه و ماونیتور، عقب و جلو بکشید. دقت بنمایید هرگز به هیچ قسمتی فشار نیاورید و سعی نبنمایید قسمتی را با فشار تمیز بنمایید. تنها با کمترین فشار گرد و غبار را از روی بروبید. هر نوع پارچه‌ی بدون پرزی می‌تواوند جایگزین پارچه میک دونهروفایبر شود، اما از پارچه کاغذی برای این کار  “استفاده نبنمایید.

از یک دونه اسفنج نم دار برای کثیفی و دوده  “استفاده بنمایید. یک دونه اسفنج تمیز را مرطول بنمایید و سپس اونقدر فشار دهید که تقریبا خشک شود. از خشکی اون اطمیناون حاصل بنمایید چرا که در صورت قطره آب وارد لپ تاپ شود، اون را خراب می‌بنماید. به جای آب شیر، از آب مقطر  “استفاده بنمایید چرا که املاح درون آب آشامیدنی روی لپ تاپ را لک دار می‌بنماید. به آرامی اسفنج را بر روی صفحه بگذارید و بردارید، اما اون را روی صفحه نکشید. و میشود از پارچه‌های خیس موجود در بازار  “استفاده بنمایید، اما پیش از اون اطمیناون حاصل بنمایید که ماده‌ی تمیز کننده‌ی قوی در اون نباشد که به لپ تاپ آسیب وارد شود.

نحوه تمیز نمودن لپ تاپ

برای تمیز نمودن صفحه‌ی ماونیتور، یک دونه اسپری مخصوص تمیز نمودن ماونیتور خریداری بنمایید. این اسپری‌ها ماده‌هایی مخصوص تمیز نمودن لپ تاپ دارند و هیچ آسیبی به ماونیتور وارد نمیک دونهنند. در صورت صفحه‌ی ماونیتور لمسی  “است، اطمیناون حاصل بنمایید که اسپری آسیبی به اون وارد نمی‌بنماید.

از مواد تمیز کننده معمولی  “استفاده نبنمایید، چرا که اون‌ها حاوی آمونیاک بوده و به شدت برای لپ تاپ مضر هستند. با  “استفاده از پارچه میک دونهروفایبر، با حرکاتی دوراونی اقدام به تمیز نمودن صفحه لپ تاپ بنمایید. با این کار هیچ لکی روی ماونیتور نمی‌ماوند. از یک دونه گوشه و با دایره‌هایی کوچک شروع بنمایید و به تدریج همه جا را تمیز نمایید.

نحوه تمیز نمودن نمایشگر کامپیوتر

۲ .  تمیز نمودن صفحه کلید

به آرامی لپ تاپ را وارونه بنمایید و اون را آرام تکاون دهید تا آشغال‌هایی که میاون کلید‌ها گیر نموده‌اوند بیرون بریزند. میشود لپ تاپ را به ر “است و چب بگرداونید، که تا جای ممکن بیشتر آشغال‌ها از زیر کلید‌ها خارج شوند. در صورت از پیش صفحه ماونیتور را تمیز نموده‌اید، بهتر  “است سپس از این کار یک دونهبار دیگر با پارچه خشک اون را تمیز بنمایید.

نحوه تمیز نمودن کیبورد لپ تاپ

حال با  “استفاده از جارو برقی، تکه‌های آشغال و گرد و غبار کیبورد که آزاد شده‌اوند را تمیز بنمایید. خیلی آرام، دهاونه‌ی جارو را در همه جای روی صفحه کلید حرکت دهید تا همه‌ی قسمت‌ها تمیز شوند. و میشود از کمپرسور هوا  “استفاده بنمایید، اما میبایست برای اینکار لپ تاپ را بگرداونید تا از به درون راوندن آشغال‌ها اجتناب شود.

“استفاده از مداد تمیز کن، کثیفی‌های روی کیبورد را تمیز بنمایید. از زوایای مختلف به صفحه کلید نگاه بنمایید تا بتواونید جرم رسوب شده روی کلید‌ها را ببینید. سپس با مداد تمیز کن روی کلید‌های کثیف را تمیز بنمایید. سپس از اینکار لازم  “است دوباره با جاروبرقی صفحه کلید را تمیز بنمایید.

با  “استفاده از یک دونه گوش تمیز کن، فضای میاون کلید‌ها را نیز تمیز بنمایید. در صورت فکر می‌بنمایید کثیفی‌های اون بسیار  “است، میشود گوش تمیز‌کن را یک دونه بار در الکل فرو بنمایید و سپس اقدام به تمیز نمودن نمایید. گوش تمیز کن نمیبایست خیلی خیس شود و نمیبایست با اون فشار زیادی به کلید‌ها وارد بنمایید. از این راه حل میشود برای تمیز نمودن روی کلید‌ها نیز به جای تمیز کن  “استفاده بنمایید.

پارچه میک دونهروفایبر را با آب مقطر خیس بنمایید و اون را کامل فشار دهید تا آب اون خارج شود حال به آرامی اون را روی دکمه‌ها بکشید، اما دکمه‌ها را فشار ندهید. سپس با یک دونه پارچه خشک، رطوبت باقی ماونده را خشک بنمایید.

تنها در صورتی که بلد هستید، کلید‌ها را در بیاورید تا بتواونید صفحه کلید را کامل تمیز بنمایید. اما در صورتی که بلد نیستید چگونه اون‌ها را سرجای خود قرار دهید هرگز این کار را نبنمایید. میشود پیش از این کار یک دونه عکس از صفحه کلید بگیرید تا بتواونید در نهایت هر دکمه را در جای خود قرار دهید.

۳ .  تمیز نمودن بدنه

یک دونه محلول تمیز کننده‌ی ملایم درست بنمایید. کمی آب مقطر و چند قطره مایع شستشو را باهم قاطی بنمایید. و میشود از ترکیب الکل و آب مقطر نیز  “استفاده بنمایید. هرگز از مایع شستشو‌ی خالص برای تمیز نمودن لپ تاپ  “استفاده نبنمایید چرا که به رنگ و بدنه آسیب می‌زند. الکل می‌تواوند به اسکرین و گا‌ها بدنه صدمه بزند؛ بنابراین پیش از  “استفاده از مضر نبودن اون مطمئن شوید.

اسفنجی را درون محلول بزنید و آب اون را کامل بگیرید. سپس به آرامی اون را روی بدنه‌ی بیرونی لپ تاپ بکشید. اسفنج را به قسمت‌های درونی نکشید چرا که به قطعات الکترونیک دونهی اون صدمه وارد می‌بنماید.

با  “استفاده از گوش تمیز کن، درون ورودی‌های لپ تاپ را تمیز بنمایید. میشود برای قسمت‌های بسیار تنگ، از خلال دنداون  “استفاده بنمایید تا جرم‌های اونباش شده را آزاد بنمایید. اما دقت بنمایید که به قطعات لپ تاپ آسیبی وارد ننمایید.

در نهایت با  “استفاده از پارچه خشک، بدنه را خشک بنمایید. در اینجا هم ماونند ماونیتور، از حرکات دوراونی با شعاع کم  “استفاده بنمایید تا هیچگونه لک و رطوبتی باقی نماوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.