تمیزکاری منازل

نظافتچی
نظافتچی

گردگیری و تمیزکاری منازل همیشه در روز های آخر سال از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده  “است. می تواون با توجه به نکات خاص و کاربردی، این امر را به عالی ترین وجه ممکن اونجام داد.

تمیز کاری نمودن خانه

تمیز کاری خانه _شرکت خدماتی پاکدون_نکات خانه داری

کم کم بهار نزدیک دونه می شود .و این روز ها بازار گردگیری و منزل تکاونی حسابی گرم  “است. .در صورتچه تمیز کاری نمودن .منزل ها کاری دشوار و زماون گیر به نظر می رسد .اما چون این منزل تکاونی برای آمدن نوروز و سال جدید  “است .میبایست با روی خوش اون را پذیرفت. برای خاونم های امروزی که اغلب در بیرون منزل هم کار می کنند و شاغل هستند. معمولا زماون زیادی برای این کار ها وجود ندارد. به همین دلیل مهم  “است .که اصول مربوط به این کار را بداونند. تا بتواونند. منزل را همیشه و فارغ از مناسبت ها تمیز نگه دارند. البته میبایست. توجه داشت .که گردگیری نمودن. منزل ها فقط مختص بهار و آمدن نوروز نیست. به دلیل کثیفی هوا و اغلب منزل سازی ها همیشه گرد و خاک روی وسایل منزل می نشیند. که این موضوع برای خاونم های منزل خوشایند نیست. و همیشه به فکر راه حل هایی برای گردگیری. و تمیز نگه داشتن منزل. و از بین بردن این طور کثیفی ها هستند. در ادامه این مقاله وبسایت ساختمون به بررسی نکاتی درباره گردگیری نمودن منزل ها می پردازیم. تا با رعایت اون ها منزل ای همیشه تمیز داشته باشیم..

تمیز کاری نمودن کف منزل و از بین بردن خاک ها

امروزه از سنگ ها و کفپوش های مختلف برای پوشاوندن کف منزل  “استفاده می شود. کثیفی و گرد و خاک روی چنین متریالی به وضوح مشخص  “است و برای همین بایستی مرتب تمیز و گردگیری شوند. اما هر متریالی وسیله مخصوص به خود را برای تمیز کاری دارد. قدیم که کل کف منزل را با فرش می پوشاوندیم برای تمیز نمودن و آشغال های ریزی که روی زمین افتاده بود از جارو  “استفاده می نمودیم. اما برای سنگ ها وسرامیک دونه ها و پارکت های کف عالی ترین راه  “استفاده از تی می باشد. یک دونه تی خیس و نمناک می تواوند به سرعت بخش اعظمی از کف منزل را از کثیفی تمیز بنماید. این کار خسته کننده هم نبوده و هر کسی می تواوند به راحتی اونجامش دهد.

تمیز نگه داشتن یخچال و فریزر منزل ها

زماونی که خرید می نماییم معمولا به سرعت خرید ها را در یخچال و فریزر جاساز می نماییم. این موجب می شود که گاه شلختگی و بی نظمی اتفاق بیفتد. بهتر  “است برای چیدن خوراکی های خریداری شده در یخچال حتما ابتدا یخچال را تمیز نموده و سپس به حوصله و با رعایت نظم مواد غذایی را در اون به عالی ترین حالت چید. تمیز ننمودن به موقع یخچال سبب ایجاد بوی بد می شود که بسیار ناخوشایند خواهد بود.

قرار دادن کفش ها در جاکفشی

امروزه در بسیاری از آپارتماون ها قرار دادن کفش ها پشت درب آپارتماون ممنوع  “است لذا میبایست اون ها را به درون منزل آورد. اما آوردن کفش ها به درون منزل با خاک های زیادی همراه خواهد بود از این رو تمیز نگه داشتن و گردگیری مداوم جا کفشی امری ضروری و مهم تلقی می شود. از قرار دادن کفش ها روی کف پوش های منزل بدون هیچ محافظی اکیدا خودداری بنمایید. بهتر  “است پس از درآوردن کفش ها اون ها را دست گرفته، به درون بیاورید و در جاکفشی قرار دهید.

تمیزکاری سقف و دیوار های منزل

در نطافت و گردگیری هفتگی اغلب سقف و دیوار های منزل ها نادیده گرفته می شوند. در حالی که گرد و غباری روی اون ها وجود دارد که می تواوند نمای منزل را به هم بریزد. امروزه از رنگ ها و یا دیوارپوش هایی برای پوشاوندن دیوار ها  “استفاده می شود که به راحتی قابل تمیز نمودن هستند. پس حتما در تمیزکاری هفتگی تمیز نمودن این قسمت های منزل را هم در برنامه تاون قرار دهید.

مرتب نمودن تخت خواب

خیلی از ما صبح ها به دلیل عجله ای که داریم تخت خواب را به هماون حالت آشفته و نامرتب رها می نماییم. این تصویر نا زیبا و نا هماهنگ نظم اتاق را حسابی بر هم خواهد زد. باور بنمایید مرتب نمودن تخت حتی می تواوند در کمتر از دو دقیقه اونجام شود. فقط میبایست به این موضوع اهمیت دهیم.

شستن رخت ها و ظروفی کثیف در زماون مشخص با  “استفاده از ماشین پوشاکشویی و ظرفشویی

حالا که با  “استفاده از ماشین پوشاکشویی می تواون به راحتی رخت های کثیف را در زماون کوتاهی و با کم ترین دردسر شست، چرا بگذاریم پوشاک ها روی هم تلنبار شوند؟ بهتر  “است هر دو سه روز یک دونه بار این کار را برای حفظ نظم و تمیزکاری منزل کنید.

یا مثلا وقتی که می تواون با کمک ماشین ظرفشویی همه ی ظروف را پس از یک دونه روز شلوغ شست بهتر  “است از جمع نمودن ظروف در سینک خودداری بنمایید و  “استفاده از ماشین ظرفشویی را به زماون حضور مهماون در منزل محدود نبنمایید.

تمیزکاری آشپزمنزل

شلختی و آشفتگی آشپزمنزل تاثیر زیادی بر منزل دارد. آشپزمنزل های امروزی همه اپن هستند و در دید قرار دارند. خصوصا کاونتر آشپزمنزل قسمتی  “است که در صورت تمیز و مرتب نباشد نمای بسیار بدی به منزل خواهد داد. بهتر  “است که هر شب پیش از اون که چراغ آشپزمنزل تاون را خاموش بنمایید ظروفی روی آبچکاون را در کابینت ها قرار دهید و روی کاونتر را هم تمیز و مرتب بنمایید. کشیدن یک دونه پارچه نم دار روی روی کابینت و کاونتر باعث می شود آشپزمنزل همیشه تمیز و مرتب باشد و در نتیجه حس خیلی خوبی به شما بدهد.

برای تمیزکاری و گردگیری منزل خود در صورت قصد پیروی از اصول و قواونین را دارید میشود به وبسایت ساختمون سری بزنید و از مقاله هایی که در این زمینه و با محوریت موضوع تمیزیزگی منازل تهیه شده  “است  “استفاده بنمایید. با پیروی از اصول ارائه شده در این مقالات که کاملا ساده ولی با اهمیت هستند، علاوه بر صرفه جویی در وقت به نتیجه بهتری نیز خواهید رسید. و میشود با مراجعه به وبسایت ساختمون از محصولات اون مثل اونواع پرده ها (پرده زبرا، پرده کرکره، شید رول و …)، شومینه های مدرن و فاونتزی، پله گرد ها، ساوندویچ پاونل ها، پنجره های دو جداره و سه جداره و موارد دیگر نیز دیدن نمایید.= .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.