شرکت سمپاشی پاکدون
شرکت سمپاشی پاکدون

برای کنترل و دفع حشرات موذی و مزاحم  منزل بهیچ عنوان از افت کش ها استفاده نکنید .سمپاشی های بی مورد بدون اطلاع دقیق از نوع و دز مصرفی سموم بجز اینکه خطر مسمومیت ساکنین را افزایش می دهد مشکل شما را حل نخواهد کرد .

کنترل و دفع حشرات موذی و مزاحم

با توجه به افزایش روز افزون جمعیت کلان شهرهای بزرگی مثل مشهد و. به تبع آن افزایش سرانه زباله خشک و تر تولیدشده آنها مشکلاات بهداشتی مربوط  به حشرات موذی و جوندگان مضر بهداشتی و زادو ولد آنها افزایش چشمگیری داشته است .

که از جمله این حشرات و جوندگان سوسک درشت یا سوسک حمام(سوسری آمریکایی) ، سوسک ریز یا سوسک کابینتی( سوسری آلمانی) ، مگس و انواع موش و رات قابل ذکرند که از طریق لوله کشی فاظلاب شهری و و محل های دفع زباله  و یا کارتن های وسایل وارد منازل میشوند.

شرکت سمپاشی پاک مهر_پاکدون

در عصر حاضر و با وجود تکنیک های جدید سمپاشی و  مبارزه با حشرات و جانوران موذی و پیشرفت های تجهیزات سمپاشی ، دیگر روش های سنتی و قدیمی به هیچ وجه کنترل کننده نیستند. در بسیاری از .منازل، ادارات، کارخانجات صنعتی و تولیدی با وجود خطرات شدید .مسمومیت، سرطانزایی، بیماری های ریوی و جهش های ژنتیکی هنوز هم مسئولین. بدون مراجع.ه به متخصصین این امر اقدام به سمپاشی میکنند. که بعلت عدم اطلاع از نوع وترکیب سموم، دز سموم، دستورالعمل های ایمنی و حفاظتی، خواص کشندگی سموم در 98درصد موارد گزارشات .مسمومیت و سرطانزایی موجود است.

بهسازی محیط

همواره شرکت سمپاشی پاک مهر تا حد امکان پیشنهاد های. بهسازی محیط است .

و درصورت سمپاشی، استفاده از سموم کاملا ایمن و دارای مجوز وزارت بهداشت و با اطلاعات کامل از نوع و ترکیب سموم میباشد .که هیچگونه خطری برای انسان و موجودات غیر هدف ندارد. گروه تخصصی  از تمام مسئولین و هموطنان محترم خواهشمند است .به هیچ وجه ممکن .به استفاده شخصی از هیچ نوع آفت کشی مبادرت نورزند.و با مشورت شرکت های سمپاشی .و مبارزه با حشرات و جانوران موذی و متخصصین ا.ین امر که دارای مدرک حشره شناسی پزشکی هستند. اقدام به کنترل آفات کنند.

جدیدترین روش ها و متد های سمپاشی در این شرکت بطور روزانه در پروژه های سمپاشی منازل استفاده میشوند.

شرکت سمپاشی پاکدون

شرکت سمپاشی پاک مهردر شمال ، جنوب، شرق، غرب مشهد و در تمامی مناطق مشهد فعالیت داشته و اماده همکاری با شما میباشد.

گروه تخصصی پاک مهرتخصصی ترین مرکز علمی مبارزه با حشرات و جانوران موذی.

دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت.

 

فهرست