نحوه تمیز نمودن راه پله

شرکت خدمات نظافتی
شرکت خدمات نظافتی

تمیز نمودن راه پله منزل بدون اعمال شاقه!

۰ خواوندن این مطلب ۴ دقیقه زماون میبرد

نحوه تمیز نمودن راه پله

از تمیزکاری و اسباب کشی تا تعمیرات و بازسازی

تمیز نمودن راه پله های منزل شاید دشوارترین کار در زندگی نباشد ولی بدون تردید سختی های خودش را دارد. در مجتمع های مسکونی با ده ها و شاید صدها واحد، تمیزکاری راه پله و مشاعات به شرکت تمیزدون های خدمات سپرده می شود. همه منزل های اداری و تجاری هم از خدمات های دائمی تمیزکاریی برای تمیزکاری فضاهای مشترک  “استفاده می کنند. به خصوص وقتی میزاون تردد در منزل زیاد باشد، برای تمیز نگهداشتن پله ها، پارکینگ و راهروهای منزل میبایست برنامه منظمی داشته باشید. این امر در منزل های مسکونی اهمیت بیشتری دارد چون مشاعات آینه رفتار ساکنین هستند

اهمیت تمیز نمودن راه پله ها

این روزها آپارتماون ها جای منازل ویلایی را گرفته اوند. منزل های چند طبقه بخشی از هویت شهرهای بزرگ هستند. حتی در منزل های ویلایی و دوبلکس هم پله ها را می بینید. پله های سنگی، چوبی، سرامیک دونهی، فلزی و … در درون و خارج از منزل به وفور دیده می شوند. اولین تکته مهم در تمیزکاری پله ها مربوط به جلوه ظاهری اون  “است. راه پله های کثیف با کثیفی های بزرگ و کوچک، منزل را قدیمی و مخروبه نشاون می دهند. اما از این هم که بگذریم، موضوع مهم دیگری وجود دارد که نمی تواون نادیده گرفت. درب آپارتماون را که باز می بنمایید، راه پله را می بینید. این یعنی کثیفی و کثیفی پله ها دقیقا پشت در منزل تاون در کمین نشسته  “است. موقع ورود به منزل کثیفی ها به فضای درون وارد می شوند.

شاید در نگاه اول این موضوع مهم نباشد ولی به مرور می بینید که کفپوش های کنار درب ورودی کثیف تر از دیگر مناطق  “است. اونواع و اقسام بیماری های میک دونهروبی و ویروسی همراه با کثیفی های مشاعات وارد منزل ها می شود. همین حالا به راه پله منزل نگاه بنمایید. آیا پله ها به اوندازه گافی تمیز هستند؟

تمیزکاری راه پله و مشاعات منزل ضرورتی که نمی بایست نادیده گرفت

تمیز نمودن راه پله های منزل

چگونه راه پله ها را تمیز نماییم؟

تمیزکاری پله ها اصولی دارد خواه تعداد پله ها کم باشد یا زیاد، در هر صورت میبایست این اصول رعایت شوند. در صورتی که نداونید چطور پله ها را برق بیندازید، تنها خودتاون را خسته نموده اید و راه پله اون طور که میبایست تمیز نمی شود. معمولا مالکین یک دونه مجتمع خودشاون اقدام به تمیزکاری راه پله نمی کنند و اغلب از شرکت تمیزدون خدمات برای این کار، کمک می گیرند. در صورت قصد دارید خودتاون راه پله منزل را تمیز بنمایید، به راهنمایی های این مطلب توجه بنمایید. ما در این کار خبره هستیم و می داونیم که چه مواردی میبایست در نظر گرفته شود.

قیمت تمیزکاری راه پله

چرا قیمت تمیزکاری راه پله همیشه ثابت نیست؟

تمیزکاری راه پله منزل ارزاون

چگونه راه پله های درونی و خارجی منزل را تمیز نماییم؟ تمیزکاری راه پله منزل

هزینه تمیزکاری محل کار

چرا تمیزکاری محل کار یک دونه ضرورت  “است؟

برنامه ریزی برای تمیزکاری منزل

جدول برنامه ریزی برای تمیزکاری منزل ویژه نو عروس ها

هزینه تمیزکاری راه پله در تهراون چقدر  “است؟

اونتخاب مایع شستشو مناسب برای تمیز نمودن راه پله

یادتاون باشد که همه تجهیزات را از پیش آماده بنمایید. هر چیزی که موقع تمیزکاری به دردتاون می خورد را در دسترس قرار دهید. موقع تمیزکاری نمیشود برای خرید این لوازم از منزل خارج شوید. یک دونهی از مهم ترین موارد، اونتخاب مایع شستشو مناسب  “است. آیا می داونید عالی ترین ماده تمیز کننده برای راه پله منزل کدام  “است؟ میبایست بگویم که هیچ کاده جادویی برای این کار وجود ندارد اما نکته مهم اینست که مایع شستشو را بر اساس جنس راه پله، اونتخاب بنمایید. برای مثال مایع شستشو هایی که برای برق اونداختن سنگ و سرامیک دونه به کار می روند اصلا مناسب راه پله چوبی نیستند. همینطور موادی که برای پولیش چوب  “استفاده می بنمایید را نمیبایست برای مشاعات سنگی و سرامیک دونهی  “استفاده بنمایید. با توجه به متریال پله ها فلز، سنگ، چوب و یا …. از مواد مایع شستشو خاص  “استفاده بنمایید.

برای راه پله های سنگی و سرامیک دونهی از پودر تاید و مایع ظرفشویی  “استفاده بنمایید

تمیز نمودن راه پله و پارکینگ

ترتیب تمیزکاری راه پله و مشاعات منزل

نکته مهم دیگر در مورد شروع کار  “است. به نظرتاون پارکینگ یا پشت بام، کدام میبایست زودتر تمیزکاری شود؟ برای اینکه کارها سریع تر اونجام شود میبایست از بالا به پایین تمیزکاری را کنید. این یک دونه اصل مهم در همه موارد  “است. در صورت می خواهید شیشه های مشاعات را تمیز بنمایید این کار را پیش از تمیزکاری راه پله کنید. در مورد دیوارها هم وضع به همین صورت  “است. فرمول از بالا به پایین یک دونه اصل مهم در تمیزکاری منزل  “است. پس اول به سراغ پله های طبقه بالا بروید از درب پشت بام شروع به جارو بنمایید. برای تمیزکاری فرش راه پله میشود از جاروبرقی  “استفاده بنمایید اما راه پله های فلزی و … را می تواون با جاروی ساده هم تمیز نمود

شستشو و تمیز نمودن راه پله

هرگز پیش از جارو نمودن گرد و غبار از آب و تی خیس  “استفاده نبنمایید. این کار باعث می شود کثیفی های ناجوری روی پله ها دیده شود. پس از جارونمودن با یک دونه سطل آب و تی به سراغ پله ها بروید. نکته مهم اینست که تی نمیبایست خیس باشد. اوندکی رطوبت برای تمیزکاری راه پله ها کفایت می بنماید. مراقب باشید تی خیس موجب کثیفی دیوارها می شود و اصلا ایده خوبی نیست. یادتاون باشد نرده ها هم پر از گرد و خاک هستند و میبایست تمیز شوند. پس از اتمام کار نبعضی اوقات به راه پله ها داشته باشید و در صورت گوشه ها هنوز تکیز نشده با  “استفاده از پارچه خیس این مناطق را هم حسابی تمیز بنمایید.

یک دونه راه ساده تر هم برای تمیزکاری فضاهای مشاع وجود دارد! از یک دونه شرکت تمیزدون خدمات معتبر کمک بگیرید. تمیزکاریچی آقا به سرعت و با تجربه ای که دارد، پله ها را برق می اوندازد.

چگونه راه پله های درونی و خارجی منزل را تمیز نماییم؟ تمیزکاری راه پله منزل

هزینه تمیز نمودن راه پلهتمیز نمودن راه پله

تعرفه تمیزکاری راه پله و مشاعات هوم سرویز

عنواون(به روز رساونی سال ۹۹)       قیمت

قیمت تمیزکاری راه پله و مشاعات (۴ طبقه با ۱پارکینگ)       ۱۰۰۰۰۰ توماون

قیمت تمیزکاری راه پله و مشاعات (۴ طبقه با ۲ پارکینگ)      ۱۱۰۰۰۰ توماون

هر طبقه مازاد  ۱۰۰۰۰ توماون

تمیزکاری پشت بام      ۱۰۰۰۰ توماون

طبقات بیش از دو واحد به ازای هر واحد اضافه          ۱۰۰۰۰ توماون

گردگیری دیوارها (هر طبقه)    ۱۰۰۰۰ توماون

هر طبقه پارکینگ       ۱۰۰۰۰ توماون

خدمات تمیزکاری راه پله و مشاعات در تهراون

خدمات تمیزکاری راه پله

پیش از سفارش میشود از روی جدول اعلام شده، هزینه دقیق تمیز نمودن پله های منزل را محاسبه بنمایید. موقع ثبت سفارش هزینه ای پرداخت نمی بنمایید و پس از اتمام کار نیز، مبلغ اضافی از شما دریافت نمی شود. یک دونه نکته مهم اینکه تهیه مواد و ابزار شستشوی راه پله بر عهده مشتری  “است. چهارپایه، مواد مایع شستشو تی و پارچه خیس، جارو و خاک اونداز، آب و وایتکس و هر چیزی که لازم  “است را از پیش آماده بنمایید تا کارها سریع تر اونجام شود. این خدمات شامل تضمین کیفیت خدمات  “است . در صورتی که تا یک دونه ساعت پس از شروع خدمات، از عمنمود همیار راضی نبودید با پشتیباونی تماس بگیرید. امکاون جایگزینی با همیار جدید در یک دونه ساعت اولیه، وجود دارد و از این بابت وجه دیگری دریافت نمی شود.

تمیز نمودن هندزفری یک دونهی از نکات بهداشتی  “است که بایستی به اون توجه زیادی نمود. در صورتی که برای گوش دادن به موسیقی، تماشای فیلم و یا گوش دادن به پادکست‌ از هندزفری  “استفاده می‌بنمایید، احتمالا متوجه شده‌اید که پس از مدتی هندزفری‌ها چقدر کثیف شده‌اوند. هنگامی  “استفاده از هندزفری موم گوش، چربی پوست و موارد ناخوشایند به هندزفری می‌چسبد که تمیز ننمودن اون موجب کثیفی و تجمع میک دونهروب‌ها می‌شود. خوشبختاونه اکثر هندزفری‌ها قابل تمیز نمودن هستند و شما تنها با چند دقیقه وقت صرف نمودن و  “استفاده از چند ماده اولیه میشود اون را تمیز و بهداشتی بنمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.