خدمات سمپاشی در مشهد

چسبیدن آفات به شما و اعضای خانواده

یکی از رایج ترین روش های ورود آفات به منزل از طریق ساکنان منزل می باشد. حضور در یک منزل آلوده ، قراردادن چمدان ها در کف روم هتل مملو از آفت و چسباندن کوله پشتی به درخت همگی اثرمنفی قابل ملاحظه ای را بدنبال خواهند داشت. چمدان ها و سایر وسایل را پس از سفر و گردش طولانی در آب گرم بشویید. در صورتی که از حیوان خانگی برخوردار هستید وضعیت آن ها را نیز کنترل نمایید

اجازه جمع شدن آب در ناحیه ای از محوطه منزل را ندهید
چرا که این آب به منزله شهری برای آفات در دل کویر تلقی می شود. هرگونه آب اضافی را از سینک ظرفشویی ، حمام و انباری پاکسازی نمایید. در صورتی که پشه ها مزاحمت هایی را بدنبال داشته محوطه منزل را از نظر آب های اضافی پاکسازی نمایید. پشه ها در کوچکترین نواحی آبی نیز تکثیر می شوند.البته جاهایی هم هست که دیگر نیاز نیست تا سال دیگر سراغشان بروید! اما مثل یک حرفه ای سراغ این موارد بروید.

بخش های غیرضروری منزل را بسته و بوهای تحریک کننده را حذف نمایید
مقوا، توده لباس و غذاهای معطر حیوانات خانگی همان چیزیست که حشرات برای بقا به آن ها نیاز دارند. آن ها در لباس ها مخفی شده و از تمامی امکانات موجود استفاده می نمایند. لباس های شسته را داخل سبد قرار داده، غذای حیوانات را در محفظه های بسته قرار داده و مقواها را نابود نمایید. در غیر اینصورت تعداد حشرات بسرعت افزایش می یابد. نابودی کامل تهاجم حشرات یک ماه به طول می انجامد.

در صورتی که مشغولیت کاری شما امکان اجرای چنین اقداماتی را فراهم ننموده یک متخصص حرفه ای را استخدام نمایید. مشکل حادتر از تصورات شما بوده و احتمالاً بدتر نیز خواهد شد.
موش ها در هر زایمان ۵ تا ۱۰ بچه بدنیا آورده و ۱۰ بار در سال زایمان می نمایند. سوسک ها نیز در هر مرحله ۴۸ تخم تولید می نمایند. از سوی دیگر حشراتی همچون موریانه و مورچه نیز با تخریب اموال ضرر و زیان به جا می‌گذارند.سعی و خطای فوری
دیدن آفت داخل منزل خوشایند نبوده و شما بلافاصله برای خرید آفت کش به مغازه مراجعه می نمایید.قبل از مراجعه تحقیقات لازم را به عمل آورید. محصولات بازار همگی کارکردهای متفاوتی داشته و حشرات خاصی را هدف می گیرند.

آیا از نوع مورچه رویت شده اطمینان دارید؟ آیا با نحوه نابودی کولونی مورچه بجای نابودی دسته ای از مورچه های کارگر آشنایی دارید؟ آیا امن ترین محصولات برای خانواده و حیوان خانگی را می شناسید؟ با عجله در استفاده از این محصولات پول خود را حرام ننمایید.

نکته برای برای کنترل حشرات و حیوانات موذی

در منزل تان با موش و انواع حشرات موذی دست به گریبانید؟ می دانید چطور با آن ها مقابله کنید؟ بیشتر مردم تا یک سوسک می بینند، سراغ اسپری آفت کش یا اگر خیلی شجاع باشند دستشان سمت دمپایی شان می رود. اگر هم مشکل بیخ پیدا کرد که کار یک متخصص سمپاشی است. اما به جای موضع دفاعی گرفتن، می توانید پیش دستی کنید و قبل از اینکه سر و کله این موجودات پیدا شود، با رعایت این ۱۰ نکته، حمله را شروع کنید!

تمیز بودن منزل معادل با عدم حضور آفت در آن تلقی نشده

یک منزل تمیز نقطه شروع مناسبی برای دور نگه داشتن آفات از منزل می باشد. خرده های مواد غذایی تنها چیزی نبوده که حشرات بدنبال آن ها هستند. موش ها بدنبال گرما بوده و سوسک ها نیز دنبال رطوبت می باشند. بخش های داخلی و بیرونی منزل را مورد کنترل قرار دهید. درزها و حفره ها را مهر و موم نموده تا از ورود آسان جلوگیری نمایید. نواربندی عایق برای درب و پنجره ها و درز گیری لباس ها نیز گزینه های مناسبی تلقی می شوند.

کلاه برداران نیز به اندازه حشرات آسیب زا هستند
آفات مشاهده شده تنها بخشی از مشکل بزرگتر محسوب می شوند. برای مثال از دید متخصصان حضور موریانه به معنای تهاجمی گسترده تر می باشد. موریانه ها ساختار منزل را جویده و روزانه هزاران تخم ایجاد می نمایند. هیچ نشانه ای از حضور آن ها مشاهده نمی شود. کشتن تنها یک موریانه مشکلی را حل نمی نماید.

واضح است که خواهان نابودی حشرات هستید اما قبل از تلفن کردن به آگاهی نصب شده روی درب اندکی تفکر نمایید. تحقیق در این حوزه نیز کلیدی می باشد. معتبر شرکت ها را استخدام نمایید و حسابی در موردشان تحقیقات کنید و در سایت سنجاق نظرات مشتری‌های قبلی شان را بخوانید.