logo-of-Pakdoon-Service-and-industrial-Holding
logo-of-Pakdoon-Service-and-industrial-Holding

گروه پاکدون یک هلدینگ خدماتی و صنعتی است. ما از سال 1389 این کار را انجام می دهیم. ما تاکنون در زمینه خدمات بهداشتی تعداد 3500 خدمات نظافت و 2200 خدمات سمپاشی و مبارزه با آفات ارائه داده ایم.و بیش از 25000 قطعه ابزار بهداشتی و نظافت را تولید و توزیع نموده. ما تقریبا تمام خدمات بهداشتی و ابزار های بهداشتی را در فروشگا های زنجیره ای و فروشگاه های بزرگ عرضه می کنیم.مثل تولید ترولی نظافت ، انواع تی ،جارو،سطل های زباله و…و خدمات نظافت ،شیشه پاک کنی،اسباب کشی،سمپاشی و…. تولید انواع شوینده های بهداشتی مثل مایع دستشویی،ظرفشویی،لباس شویی،شیشه پاک کنی …

ما در تولید و عرضه محصولات و خدمات جنبه زیبایی شناختی و البته خواسته ها و نیازهای خاص مالک را در نظر می گیریم. ما منحصراً از محصولات با کیفیت بالا استفاده می کنیم و زمان و انرژی زیادی را صرف بهینه سازی هر مرحله از فرآیند می کنیم. حتی پس از تکمیل یک پروژه، ما همچنان کیفیت کار انجام شده و نظر مشتری را جویا هستشم. ، به طوری که همیشه می توانید برای پشتیبانی فنی یا سوالات با ما تماس بگیرید. زنجیره ارزش کامل و تخصص فنی ما ما را در دنیای محصولات بهداشتی و خدمات بهداشتی منحصر به فرد می کند. بسیاری از مشتریان خدمات ما را به دلیل رویکرد مشتری مداری و تطبیق پذیری ،تولیدات ما و فروشگاه های زنجیره ای ما را انتخاب می کنند..

ما در موفقیت جامعه ، مدارس، کسب و کارها  و بهداشت سرمایه گذاری می کنیم.اگر مشکلی دارید یا نیاز به یک شرکت نظافت ماهر،سمپاشی خبره،ابزار بهداشتی و نظافت یا محصولات بهداشتی دارید، به ما اطلاع دهید، ما همیشه مایل هستیم که با شما همکاری لازم را داشته باشیم.کلید موفقیت ما این است که با حفظ هزینه ها و بالا بردن بهره وری مشتریان خود  را راضی نگاه میداریم. .

پاکدون مدت هاست که از شرکت های برتر نظافت،سمپاشی ، تولیدکنندگان محصولات بهداشتی ، تولیدکننده ابزار بهداشتی و نظافت و فروشگا های زنجیره ای در ایران است.افزایش بهره وری ما باعث می شود که ما کارایی بیشتری داشته باشیم و پس از آن این پس انداز را به مشتریانمان منتقل می کنیم. این یک فرمول برنده / برنده است.جهت دسترسی به تمام خدمات و محصولات هلدینگ پاکدون با ما در ارتباط باشید.