درباره هلدینگ خدماتی و صنعتی پاکدون:

logo-of-Pakdoon-Service-and-industrial-Holding
logo-of-Pakdoon-Service-and-industrial-Holding

گروه پاکدون یک هلدینگ خدماتی و صنعتی است. ما از سال 1389 این کار را انجام می دهیم. ما تاکنون در زمینه خدمات بهداشتی تعداد 3500 خدمات نظافت و 2200 خدمات سمپاشی و مبارزه با آفات ارائه داده ایم.و بیش از 25000 قطعه ابزار بهداشتی و نظافت را تولید و توزیع نموده. ما تقریبا تمام خدمات بهداشتی و ابزار های بهداشتی را عرضه می کنیم.مثل تولید انواع تی ،جارو،سطل های زباله و…و خدمات نظافت ،شیشه پاک کنی،اسباب کشی،سمپاشی و…. تولید انواع شوینده های بهداشتی مثل مایع دستشویی،ظرفشویی،لباس شویی،شیشه پاک کنی …

ما در عرضه محصولات و خدمات جنبه زیبایی شناختی و البته خواسته ها و نیازهای خاص مالک را در نظر می گیریم. ما منحصراً از محصولات با کیفیت بالا استفاده می کنیم و زمان و انرژی زیادی را صرف بهینه سازی هر مرحله از فرآیند می کنیم. حتی پس از تکمیل یک پروژه، ما همچنان کیفیت کار انجام شده و نظر مشتری را جویا هستشم. ، به طوری که همیشه می توانید برای پشتیبانی فنی یا سوالات با ما تماس بگیرید. زنجیره ارزش کامل و تخصص فنی ما ما را در دنیای محصولات بهداشتی و خدمات بهداشتی منحصر به فرد می کند. بسیاری از مشتریان خدمات ما را به دلیل رویکرد مشتری مداری و تطبیق پذیری ما انتخاب می کنند..

ما در موفقیت جامعه ، مدارس، کسب و کارها  و بهداشت سرمایه گذاری می کنیم.اگر مشکلی دارید یا نیاز به یک شرکت نظافت ماهر،سمپاشی خبره،ابزار بهداشتی و نظافت یا محصولات بهداشتی دارید، به ما اطلاع دهید، ما همیشه مایل هستیم که با شما همکاری لازم را داشته باشیم.کلید موفقیت ما این است که با حفظ هزینه ها و بالا بردن بهره وری مشتریان خود  را راضی نگاه میداریم. .

پاکدون مدت هاست که از شرکت های برتر نظافت،سمپاشی ، تولیدکنندگان محصولات بهداشتی و تولیدکننده ابزار بهداشتی و نظافت در ایران است.افزایش بهره وری ما باعث می شود که ما کارایی بیشتری داشته باشیم و پس از آن این پس انداز را به مشتریانمان منتقل می کنیم. این یک فرمول برنده / برنده است.جهت دسترسی به تمام خدمات و محصولات هلدینگ پاکدون با ما در ارتباط باشید.

فهرست