pakdoon7
شرکت سمپاشی پاکدون

حشرات موذی از چه‌ راه‌هایی وارد خانه می‌شوند؟

حشرات موذی زیادتر اوقات جهت پیدا شود ن غذا وارد خانه می‌شوند، اما گاهاناخواسته .و با وسایل دیگر یا انتقال تخم، آن‌ها وارد خانه می‌شوند- .ورود حشرات موذی به خانه‌ها زیادتر اوقات از چاه فاضلاب، سوراخ‌ها و درزهایی صورت می‌گیرد که روی در و دیوار و وسایل خانه وجود دارد-.

حشرات موذی زیادتر اوقات .محیط‌های گرم و مرطوب را دوست دارند؛ بنابراین حمام و دستشویی .یکی از محل‌های زندگی حشرات موذی هست – .آشپزخانه نیز جزو فضاهای موردعلاقه‌ی حشرات موذی است؛ چرا که هم موادغذایی در آن موجود هست. و هم گرم و نسبتا مرطوب هست -. بنابراین در متد خانگی سمپاشی بهتر هست. پیش از سمپاشی درزها و سوراخ‌ها را بپوشانید .تا بنایراین از فرآیند سمپاشی ساختمان دوباره درگیر حشرات موذی نشوید-.

در متد خانگی سمپاشی بهتر هست. پیش از سمپاشی درزها و سوراخ‌ها را بپوشانید. تا بنایراین از فرآیند سمپاشی ساختمان دوباره درگیر حشرات موذی نشوید-.

سمپاشی خانه: انتخاب سم مناسب

هر کدام از حشرات موذی به گونه‌ای از مواد شیمیایی واکنش نشان می‌دهند- .بنابراین بهتر هست جهت از بین بردن حشرات موذی در متد خانگی سمپاشی از ماده‌ی مخصوص حشره‌‌ی خاصی که در منزل‌تان وجود دارد استفاده نمایید -.

با این حال دربعضی خانه‌ها چند نوع حشره ایجاد مزاحمت می‌کنند. که و جهت این مورد ها هم سم‌های ترکیبی وجود دارد که روی تمام حشرات موذی در فرآیند سمپاشی ساختمان موثر باشد-.

برای انتخاب سم جهت سمپاشی صنعتی یا سمپاشی خانه بهتر هست .با کارشناسان شرکت‌های تولیدکننده انواع سموم مشورت نمایید  و از آن‌ها بخواهید. عالی ترین و کاربردی‌ترین سم را به شما معرفی کنند-  نیز پیشنهاد می‌کنیم .سم را خودتان از عطاری یا مورد ها مشابه تهیه نکنید- سم ماده‌ای خطرناک هست .وبعضی انواع سم اثر طولانی‌مدت دارند .که جهت سلامت شما خطرناک هست -.

آماده شدن پیش از سمپاشی خانه

 • پیش از سمپاشی خانه از تمام اشخاص خانواده به‌خصوص اشخاص مسن، اشخاص بیمار و کودکان بخواهید خانه را ترک کنند-.
 • حیوانات خانگی را هم از خانه خارج نمایید -.
 • پیش از سمپاشی خانه به همسایه‌ها خبر دهید .قصد انجام این کار را دارید- ممکن هست آن‌ها هم از این مشکل رنج ببرند. و با سمپاشی هم‌زمان بتوانید مشکل حشرات موذی را کاملا از بین ببرید- نیز به دلیل سمی بودن مواد، لازم هست .همسایه‌ها بدانند و موادغذایی که احتمال آلوده شدن دارند .را از دسترس دور کنند و در و پنجره‌ها را بسته نگه دارند-.
 • ظروف آشپزخانه را در محیط‌های دربسته مثل کابینت قرار دهید .و اگر ظرفی بیرون ماند بهتر هست آن را بنایراین از سمپاشی ساختمان بشویید-.
 • در متد خانگی سمپاشی موادغذایی را هم در محیط‌های دربسته قرار دهید. و حتما روی موادغذایی را بپوشانید-
 • درها و پنجره‌ها را ببندید تا گردش هوا متوقف بشود -. حین سمپاشی ساختمان نباید باد یا نسیمی بوزد تا جریان حرکت سم را تغییر دهد-

مراحل سمپاشی خانه

1-            همان‌طور که بالاتر گفتیم در قدم نخست سم مخصوص حشرات موذی که می‌خواهید از شرشان خلاص شوید تهیه نمایید -. ساس، مورچه، سوسک، هزارپا و انواع دیگر حشرات موذی ممکن هست .به نوع خاصی از سم که مخصوص خودشان نباشد مقاوم باشند- .بهتر هست جهت خرید سم با شرکت تولیدکننده سم جهت سمپاشی صنعتی مشورت نمایید  .تا زحمت‌تان بعد از سمپاشی ساختمان به هدر نرود-

2-            برای سمپاشی خانه لباس مخصوص سمپاشی که تمام بدن و موها را می‌پوشاند. استفاده نمایید – جهت پوشاندن پاها نیز چکمه‌های بلند و لاستیکی بپوشید- .جهت محافظت چشم‌ها از عینک مخصوص سمپاشی خانه که کناره‌های آن بسته هست استفاده نمایید – حین سمپاشی خانه جهت دفع حشرات موذی جهت جلوگیری از مسمومیت تنفسی ماسک را به‌هیچ وجه فراموش نکنید- .در صورت امکان از ماسک‌های فیلتردار مناسب استفاده نمایید . اما اگر این نوع ماسک در دسترس‌تان نبود، پارچه‌ای تمیز و نمناک نیز جهت جلوگیری از مسمومیت تنفسی کاربردی هست -.

3-            دنبال مخفیگاه‌های حشرات موذی باشید- .حشرات موذی در کفپوش‌های چوبی، زیر فرش، در تاسیسات روشنایی، در سوراخ‌های دیوار و هرجای دنج و گرم دیگری که در خانه وجود داشته باشد پنهان می‌شوند .و تخم می‌گذارند- بنابراین حتی اگر در درزها و جاهایی که امکان مخفی حشرات موذی وجود دارد، اثری از آن‌ها ندیدید باز سمپاشی خانه را انجام دهید زیرا ممکن هست تخم‌ها آن‌جا باشند-.

4-            در متد خانگی سمپاشی فضای بیرون از خانه را هم سمپاشی نمایید.  تا امکان ورود حشرات به داخل را کم‌تر نمایید – .زیر درها یا فضاهایی که درز وجود دارد جزو مکان‌هایی هستند که حشرات موذی را به داخل هدایت می‌کنند-.

5-            در صورت نیاز برنامه‌ای جهت سمپاشی دوره‌ای تهیه نمایید -. در متد خانگی سمپاشی بعضی حشرات موذی با یک مرتبه سمپاشی از بین نمی‌روند و لازم هست .در چند دوره سمپاشی خانه را انجام داد-.

6-            پس از پایان سمپاشی خانه دست و صورت‌تان را با آب و صابون بشویید .یا استحمام نمایید – لباس‌های آلوده را بشویید و زیر نور خورشید قرار دهید تا مواد سمی کاملا از بین برود-.  نیز بهتر هست بعد از فرآیند سمپاشی خانه آب را به مقدار زیادی بنوشید.

پیش از سمپاشی خانه به همسایه‌ها خبر دهید قصد انجام این کار را دارید- .ممکن هست آن‌ها هم از این مشکل رنج ببرند. و با سمپاشی هم‌زمان بتوانید مشکل حشرات موذی را کاملا از بین ببرید-.

پس از سمپاشی خانه صبور باشید

پس از سمپاشی خانه تا ۴۸ ساعت به خانه برنگردید- کاهش اثر سم تدریجی اتفاق می‌افتد. و بهتر هست تا کم‌خطر شدن اوضاع به خانه برنگردید تا دچار انواع مسمومیت مثل مسمومیت تنفسی نشوید-.

مواد آلوده را دور بریزید

بالاتر گفتیم پیش از سمپاشی خانه موادغذایی را در فضاهای در بسته نگهداری نمایید – .اگر فراموش شود ید موادغذایی را در فضای دربسته بگذارید و بنایراین از سمپاشی ساختمان با آن مواجه شدید، ناچار هستید آن را دور بریزید- حتی اگر ماده غذایی قابل شستشو باشد دیگر قابل استفاده نیست-.

برای تمیز شود ن بنایراین از سمپاشی خانه عجله نکنید

درها و پنجره‌ها را بنایراین از سمپاشی خانه باز بگذارید تا مواد آلوده خارج شوند- بنایراین از برگشت به خانه سریع به فکر نظافت خانه نیفتید- بهتر هست اثر سم را زود از بین نبرید تا اگر حشرات موذی باقی مانده‌اند از بین بروند- .بنابراین فقط سطوحی که مستقیم با آن‌ها در تماس هستید را نظافت نمایید – . نیز بهتر هست .لوازمی که مستقیم در معرض سم بوده‌اند را زیر نور آفتاب بگذارید-.

راه‌های ورود دوباره حشرات را به خانه ببندید

سمپاشی خانه تا ابد جلوی حشرات موذی را نمی‌گیرد-. قسمتی از مشکل ورود حشرات موذی به عمر ساختمان و مواردی از این دست برمی‌گردد، اما قسمتی دیگر به شما بستگی دارد-. جهت جلوگیری از ورود مجدد حشرات موذی در متد خانگی سمپاشی این نکات را به کار ببندید:

 • نظافت را در خانه رعایت نمایید و حداقل سالی یک مرتبه درزها و فضاهای داخلی و پشت وسایل را که زیادتر اوقات نظافت نمی‌کنید را تمیز نمایید -.
 • کاغذها را در فضای مناسبی قرار دهید- کاغذ منبع تغذیه بسیاری از حشرات هست -. به‌خصوص کاغذ خیس‌خورده .و مرطوب آن‌ها را به خویش جلب می‌کند بنابراین کاغذها را در جایی خشک و مناسب قرار دهید-.
 • موادغذایی را در فضاهای دربسته نگهداری نمایید – بوی موادغذایی حشرات را به خویش جلب می‌کند و علاوه بر افزایش حشرات موذی در خانه، موادغذایی نیز آلوده می‌شوند- بنابراین موادغذایی را در فضاهای دربسته نگهداری نمایید. و دمای مناسب را هم فراهم نمایید -بعضی موادغذایی با قرارگیری در محیط‌های گرم و مرطوب حشرات موذی را به خویش جلب می‌کنند-.
تمام خانه را از حشرات پاک نمایید

پس از سمپاشی خانه احتمالا با انبوه اجساد حشرات موذی مواجه می‌شوید- .جهت تمیز شود ن اجساد این حشرات موذی به جمع شود ن اجسادی که در معرض دید هستند، بسنده نکنید-. تا چند روز بنایراین از انجام سمپاشی ساختمان، فضاهای متفاوت مخصوصا زیر کابینت‌ها، زیر فرش و جاهایی که در معرض دید نیستند را چک نمایید  و جسد حشرات موذی را از این فضاها خارج نمایید -.

جسد حشرات موذی یکی از چیزهایی هست .که حشرات را به خویش جلب می‌کند و این چیزی هست که بلافاصله بعد از متد خانگی سمپاشی نباید اتفاق بیفتد-. بنابراین زدودن خانه از اجساد حشرات موذی را به اندازه‌ی فرآیند سمپاشی خانه جدی بگیرید-

مسمومیت بنایراین از متد خانگی سمپاشی

ممکن هست حین سمپاشی ساختمان سم وارد بدن شما بشود .و دچار انواع مسمومیت از نکته مسمومیت تنفسی شوید-. بهتر هست. پیش از هرچیز علائم مسمومیت را بشناسید:

 • سرگیجه
 • حالت تهوع
 • استفراغ
 • دل‌درد
 • عرق
 • رنگ پریدگی
 • تغییر در ضربان قلب
 • خارش در گلو
 • مشکلات تنفسی ناشی از مسمومیت تنفسی

پیش از سمپاشی خانه موادی که به دفع سم کمک می‌کنند .را بشناسید و در دسترس نگاه دارید- . نیز اگر خودتان یا فرد دیگری دچار مسمومیت شد، او را به فضای آزاد انتقال دهید- . نیز بهتر هست شخصی که دچار مسمومیت از نکته مسمومیت تنفسی شده را به بیمارستان انتقال دهید

سمپاشی منزل

انواع سرویس سمپاشی خانه

1-   از بین بردن سوسک ها در منازل دلیل از میان رفتن ریز انگل ها و جلوگیری از عفونت و بیماری ها میشود زیرا سوسک ها ناقل بیماری های فراوان و انواع انگل های مشترک حیوانها و انسانها هستند؛ پی گیری این موضوع دلیل سلامت خانه و خانواده و در مجموع دلیل سلامت اجتماع میشود- .جهت آشنایی زیادتر با انواع سوسک ها و مضرات آنها به صفحه آشنایی با سوسک و متد های مبارزه با آن مراجعه نمایید-.

2-  از یبن بردن موریانه ها با عالی ترین متد های ممکن که دلیل ریشه کن شدن این حشره خطرناک میشود-.

3-            از بین بردن انواع موش ها که با استفاده از عالی ترین متد های پیشرفته انجام شده .و سبب دوری این حیوان کثیف و به وجود آوردن یک محیط سالم و پاک میشود-

4-            از بین بردن انواع پشه های آزار دهنده در محیط منازل با استفاده از سموم مخصوص-

5-            از بین بردن انواع شپش ها و ارائه عالی ترین متد جهت دوری از این حشره که در صفحه شپش ها و متد های مبارزه با آن به طور تخصصی به این موجودات پرداخته ایم-.

6-            از بین بردن تمامی حشرات موذی خانگی-.

اهمیت پزشكی سوسک ها

سوسریها (سوسک ها) به دلیل همه چیزخواری و نیز تغذیه از مدفوع و غذای سالم انسان ها، قدرت پراکنش انواع میکروبهای بیماریزا را دارند-. این رفتار آنها را قادر به انتقال مكانیكی عوامل بیماریزا از یكمحل به محل دیگر می‌سازد- تحقیقات انجام شده در نقاط متفاوت دنیا نشان می‌دهد كه سوسری‌ها قادر به انتقال ویروس ها، باکتریها، پروتوزوئرها وبعضی از قارچهای بیماریزا می باشند-. بعلاوه سوسریها قادر به حمل تخم کرمهای انگل و نیز تشدید بیماریهای آلرژیک، خارش و التهاب پوست می باشند-.

سوسریها از نکته آفات مهمی هستند. که سبب پراکندن آلودگی و از بین بردن مواد غذایی می شوند- آنها معمولا” بخشهایی از غذای خورده شده خویش را برمی گردانند .و  نیز ترشحات تهوع انگیزی از روش دهان یا غدد روی بدنشان به بیرون تراوش  می شود . که سبب ایجاد بوی خاص سوسری می بشود و جهت مدتهای طولانی روی مواد غذایی یا محیط باقی می ماند-.

انتشار جغرافیایی سوسری ها (سوسک ها)

در میان سوسری ها، سوسری آلمانی دارای وسیعترین پراکندگی در سطح دنیا هست -.سوسری آمریکایی بومی نواحی گرمسیری آفریقا است، تقریبا” انتشار جهانی دارد .و دامنه پراکندگی. آن در نواحی گرمسیری، نیمه گرمسیری و معتدله گسترش یافته هست -.

گروه تخصصی نجم همواره با معاونت محترم بهداشتی دانشگاه های علوم پزشکی تهران-ایران- البرز در تعامل بوده و تمامی سموم مصرفی کاملا مورد تایید آن معاونت میباشد –

1- سوسری آلمانی (سوسک ریز )

توصیف عمومی:

اشخاص بالغ سوسری آْلمانی 15-10 میلی متر طول دارند-. اشخاص نر به رنگ قهوه ای مایل به زرد روشن و ماده ها کمی تیره ترند. و دو نوار طولی سیاه بر روی سطح بدن آنها کشیده شده هست – .پوره ها به رنگ قهوه ای مایل به سیاه، تقریبا”بدون بال و یک نوار قهوه ای روشن در میانه پشت آنها کشیده شده هست –

بیولوژی سوسک ریز:

این نوع سوسری، دارای سیکل زندگی کوتاه و قدرت تخمگذاری بالا هست – .جفتگیری 10-7 روز بعد از پوست اندازی نهایی صورت می گیرد- ماده ها کپسول تخم را 4-2 هفته در انتهای شکم حمل می کنند. و 6-4 کپسول در طول زندگی تولید می کنند (200 روز) تخمها در طول 30-28 روز باز می شوند- .نمف ها بین 125-40 روز رشد و نمو می کنند-.

سمپاشی تضمینی سوسک آشپزخانه یا سوسک آلمانی

سوسک آشپزخانه یا سوسری آلمانی با انتشار جهانی از شایع ترین سوسری های داخل اماکن بخصوص در مجتمع های ساختمانیمیباشد -. سوسک آلمانی زیادتر در محل های تهیه غذا، غذاخوری ها و حمام ها که درجه حرارت مناسب (۳۵ تا ۳۹ درجه)، رطوبت کافی و قابلیت دسترسی به آب و غذا به آسانی وجود دارد، پیدا می شوند .و در آلودگی های شدید به قسمت های دیگر ساختمان انتشار می یابند-.

سوسک آلمانی دارای قدرت تکثیر زیادمیباشد – سوسری بالغ به رنگ قهوه ای – زرد بوده و دو نوار سیاه روی پیش سینه حشره وجود دارد- طول بدن این گونه ۱۵-۱۰ میلی متر هست – یک سوسری ماده بیش از ۳۰۰۰ نسل در سال دارد- اما تعداد زیادی از آن ها در اثر عوامل متفاوت از بین می روند-.

کپسول تخم (ااتکا) ۹-۷ میلی متر طول دارد و به رنگ قهوه ای روشن و بطور متوسط دارای ۴۰ تخم هست – سوسری ماده در طول عمر خویش ۸-۴ کپسول تخم می گذارد- طول دوره جنینی در شرایط معمولی حدود ۲۰-۳۰ روز بوده و بسته به درجه حرارت و رطوبت محیط تغییر  می شود -. نمف ها به رنگ قهوه ای تیره و دارای یک نوار قهوه ای روشن می باشند .که تا پشت آن ها کشیده شده هست -.

طول دوره نمفی در شرایط معمولی حدود ۱۲۰-۴۰ روز هست که در این دوره ۷ بار پوست اندازی انجام می بشود – طول عمر حشره بالغ ممکن هست از ۴ تا ۱۲ ماه طول بکشد- سوسک آلمانی محل های گرم و تاریک و فضاهای باریکی را که دو طرف بدنشان با سطوح آن ها در تماس باشند، به عنوان مخفی گاه خویش انتخاب  می شود – سوسری بالغ می توانند در شکاف هایی با پهنای ۸/۰ تا ۶/۱ میلی متر یافت می شوند- نمف ها حتی در شکاف های باریکتر هم پیدا می شوند- آن ها بعد از تاریکی هوا بخصوص قبل از سپیده صبح بیشترین فعالیت را دارند- روزها در درز و شکاف دیوارها، چهارچوب های درها و پنجره ها، مبلمان ها، تلویزیون، رادیو و دیگر وسایل الکتریکی، پنهان می شوند-

سوسری آلمانی زیاد قوی ،مقام تر نسبت به سوسری آمریكایی یا همان سوسك فاضلابیمیباشد ،حتما سه نوبت  منظم سمپاشی جهت مبارزه كامل با سوسری المانی نیازمند هست –

2- سوسری آمریکایی (سوسک درشت)

توصیف عمومی سوسک آمریکایی: سوسک بالغ 50-35 میلی متر طول دارند، به رنگ قهوه ای مایل به قرمز تا قهوه ای تیره هستند و پیش گرده آنها قهوه ای و در حاشیه زردرنگ هست – بالها در هر دو جنس نر و ماده کاملا” رشد یافته هست –

بیولوژی سوسک آمریکایی:

اشخاص بالغ به مدت یک سال یا زیادتر در شرایط محیط، و

2 سال یا زیادتر در شرایط آزمایشگاه ممکن هست زنده بمانند- اشخاص بالغ 7 روز بعد از آخرین پوست اندازی جفتگیری می کنند و معمولا” در طول مدت 8 روز یک کپسول تخم تولید می کنند که به مدت 24 ساعت با خویش حمل نموده و بعد در یک محل امن قرار می دهند- هر ماده حدود 20 کپسول تخم تولید  می شود – در هر کپسول تخم حدود 16-14 عدد تخم وجود دارد و 12-6 هفته بعد از گذاشتن کپسول تخم پوره ها ظاهر می شوند و نمف ها 13-9 بار پوست اندازی می کنند-

سمپاشی تضمینی سوسک آمریکایی

سوسک آمریکایی بالغ حشره ای بزرگ به طول ۵۰-۳۵ میلی متر و به رنگ قهوه ای مایل به قرمز تا قهوه ای تیره هست – بال ها در هر دو جنس کاملاً رشد شود ه هست – اندازه کپسول تخم (ااتکا ootheca) 10-8 میلی متر به رنگ قهوه ای مایل به سیاه و حاوی ۱۶ تخم هست – کپسول تخم ۲۴ ساعت بنایراین از تشکیل توسط حشره ماده در پناهگاه مناسب قرار داده می بشود – هر سوسک آمریکایی ماده قادر هست هفته ای یک کپسول و در طول عمر ۹۰-۱۵ کپسول تخم تولید کند-

طول دوره جنینی سوسک آمریکایی

۴۵-۳۵ روز بوده و در شرایط نامناسب ممکن هست تا ۱۰۰ روز نیز طول بکشد- نمف ها ۷ تا ۱۳ بار پوست اندازی می کنند- در اولین مراحل، پوست اندازی با فواصل منظم صورت می گیرد ولی بعداً ممکن هست نامنظم گردد- دوره نمفی ممکن هست بین ۵ تا ۱۵ ماه متغیر باشد که شرایط محیطی نقش مهمی در طول این دوره دارد- این گونه از سوسری ها در نواحی گرمسیر زیادتر اوقات در تمام طول سال وجود دارند-

سوسک آمریکایی در محیط های شهری به تعداد زیاد در زیستگاه های گرم و مرطوب از قبیل سیستم های دفع فاضلاب شهری مشاهده می بشود – آن ها زیادتر اوقات در اتاق های بخار یا دیگر پناهگاه ها در پشت آبگرمکن، زهکش های زمین، زیرزمین های گرم و مرطوب، کانال های موجود در ساختمان مانند دودکش و هواکش، زهکش ها، موتورخانه، آسانسورها و چاه های فاضلاب مشاهده می گردد

راههای ورود سوسری ها (سوسک ها):

ممکن هست از طریق کارتن ها و اشیاء آلوده و غیره به درون خانه روش یابند- وقتی به درون خانه روش یافتند معمولا” در درون آشپزخانه و حمام رشد و نمو می نمایند- در طول روز در پشت قاب عکس، تصاویر و ساعت، در درزهای اطراف کابینت ها، آبدار خانه، انبار، یخچال، ظرفشویی و غیره مخفی می شوند-

سوسک ها از یک ساختمان به ساختمان دیگر حرکت شود ه و یا از لوله های آب، باغ ها، فاضلاب ها و مستراح ها به محل زندگی انسان وارد می شوند- این حشرات مضر از مدفوع و غذای انسان یکسان استفاده می کنند، بنابراین قادرند عوامل بیماری زا را منتقل کنند- سوسک ها اهمیت زیادی در انتقال مکانیکی عوامل بیماری زا دارند، آنها مانند مگس خانگی در انتشار بعضی از بیماری ها نقش تکمیل کننده ای دارند-

این حشره از حاملان قطعی یا مشکوک عوامل بیماری زای زیر هست :

اسهال

دیسانتری

وبا

جذام

طاعون

تب تیفوئید

بیماری های ویروسی مانند فلج اطفال

علاوه بر آن، آنها تخم کرم های انگلی را حمل شود ه و می توانند موجب واکنش های آلرژیک از جمله، ناراحتی های پوستی، خارش، تورم پلک ها و ناراحتی های جدی تنفسی شوند-

عالی ترین روش جهت کنترل آنها سمپاشی با سموم خاص ترکیبی هست که حتما باید توسط شرکت های سمپاشی دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و معتبر انجام بشود –

مبارزه با سوسری ها(سوسکها):

 • کارتن ها، جعبه ها و غیره را قبل از ورود به خانه بازبینی نمایید و سوسری ها را از بین ببرید-
 • رعایت بهداشت
 • تمیز شود ن غذاها و مایعات ریخته شده
 • اجتناب از ماندن غذا در ظروف
 • نگهداری غذاها در ظروف سربسته
 • برای از بین بردن سوسری آلمانی از طعمه سوسری، گرد حشره کش ، سمپاشی ابقایی زیر نظر کارشناس مربوطه استفاده نمائید

سمپاشی منازل پاکدون

(((سمپاشی پاکدون با مجوز معاونت بهداشتی و ارائه ضمانت نامه کتبی و معتبر )))
سمپاشی سوسک.ساس.و حشرات…✔
طعمه گذاری موش.صدرصد تضمینی..✔
سمپاشی سوسک با جدید ترین روش….✔
ریشه کنی ساس تختخوابی با  ضمانت…..✔
عقد قرار داد با شرکتهای دولتی و رستورانها..✔
گرفتن دستور العمل سمپاشی از دکتر حشره شناس..✔
در صورت نارضایتی از کار و برگشت حشرات هزینه دریافت شده برگشت و یا بدون دریافت هزینه سمپاشی مجدد انجام میشود….✔
اعزام نیروی سمپاش به تمام نقاط مشهد و استان…..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.